Про компанію

Економте час та пальне з інноваційним екскаватором Cat® 330

Економте час та пальне з інноваційним екскаватором Cat® 330

Вдосконалені 30-тонні екскаватори Caterpillar – 330 і 330 GC дають можливість підвищити рівень продуктивності робіт, мінімізувати витрати на пальне і ТО, а також, в порівнянні з попередніми версіями, значно підвищують комфорт оператора. В інноваційних моделях відмінно поєднуються унікальні характеристики для підвищення продуктивності і зниження витрат підрядника.

Модель Cat® 330 GC забезпечує найкращий баланс ефективності, паливних і експлуатаційних витрат. Підсумок – високопродуктивний екскаватор з мінімумом витрат на годину.

Зростання паливної продуктивності до 20%

Механізм екскаваторів Cat® передбачає мінімальний рівень споживання пального на одиницю роботи в порівнянні з попередніми моделями: близько 20% для моделі в порівнянні з моделлю 330 F)і близько 15% в порівнянні з моделлю 330 D2.

З новим адаптивним режимом робота двигуна і системи гідравліки автоматично підлаштовується під умови копання, оптимізуючи витрату пального і продуктивність. З метою ще більшого зменшення паливної витрати обороти двигуна знижуються автоматично, якщо немає необхідності в гідравлічному зусиллі. Основний гідравлічний розподільник техніки виключає потребу в лініях управління і мінімізує втрати тиску і витрату пального.

У новій системі охолодження задіяні реверсивні електричні вентилятори, що подають потрібний потік повітря і автономно регулюють температуру мастила, радіатора і послідовного повітро-повітряного охолоджувача.

Cat® 330 оснащений значною противагою – 6700 кг, завдяки чому вдається піднімати об'єкти майже на 10% важче, ніж екскаватори 330F, і до 15% важче, ніж моделі 330 В і 330 D2. За рахунок великого обсягу повороту, збільшеному приводу поворотної платформи і опорного підшипника крутний момент Cat® 330 на 5% вище того ж критерію в минулих моделях, що значно полегшує процес засипання і підйому на схилах.

Економте час та пальне з інноваційним екскаватором Cat® 330 1
Економте час та пальне з інноваційним екскаватором Cat® 330 2
Зменшення витрат ТО до 20%

Інноваційні моделі екскаваторів Cat® виділяються на тлі інших тривалим експлуатаційним періодом і налагодженими інтервалами технічного обслуговування. Це дозволяє мінімізувати витрати технічного обслуговування до 20% в порівнянні з попередніми версіями.

Якщо порівнювати інноваційний повітряний фільтр Cat® з фільтрами завчасної, грубої та тонкої очистки з попередньою версією, то він відрізняється подвоєною пилеємністю. Інноваційний гідравлічний фільтр відрізняється експлуатаційним періодом в 3000 мотогодин, що на 50% більше в порівнянні з попередньою моделлю.

Фільтри паливної системи необхідно обслуговувати через 1000 мотогодин, що на 100% більше у порівнянні з попередніми фільтрами. Злив рідини і осаду з паливної системи і індикатор рівня мастила знаходяться близько один до одного на рівні землі, за рахунок чого вдається прискорити і підвищити рівень безпеки планового ТО.

Всі кабіни екскаваторів нового покоління мають стандартне оснащення: запуск двигуна за допомогою одного натискання кнопки, великий сенсорний екран з поворотними перемикачами, система шумоізоляції і захисний механізм при перекиданні. Для кабін доступний пакет Comfort, Deluxe, а також Premium для певних областей, які здатні ще більше підняти рівень комфорту і безпеки оператора.

Deluxe і Premium передбачають відкидну панель управління, що значно полегшує вхід в кабіну і вихід з неї. Інноваційні модернізовані пружні опори зменшують рівень вібрації кабіни на 50% в порівнянні з минулими моделями. Великі віконні конструкції забезпечують ідеальну видимість. Оператору надходить зображення з декількох камер, які кріпляться додатково до техніки, що істотно покращує оглядовість усіх напрямків. Оперативність дій та зручне розміщення кнопок джойстика забезпечують оператору тонке налаштування параметрів продуктивності.

до всіх новин

інші Новини

07.05.2024

Навчання, практика та стажування – робота у компанії вашої мрії.
дізнатись більше

12.04.2024

ЦЕППЕЛІН УКРАЇНА ПРИЙНЯЛА УЧАСТЬ У MINING RECOVERY CONFERENCE.
дізнатись більше

12.02.2024

“Цеппелін Україна” взяла участь у найбільшій конференції для спеціалістів в агро – Refarm у м. Львів.
дізнатись більше

10.01.2024

Передача авто одній з бригад ЗСУ!
дізнатись більше
перейти до всіх новин