Про компанію

"Ера розумного заліза" - нова цифрова технологія

Caterpillar представляє "Ера розумного заліза" - цифрова технологія, яка контролює продуктивність праці, ефективність і безпеку.

Компанія черговий раз стала учасником найбільшої виставки будівельного обладнання "Bauma 2016"

Разом Caterpillar і Zeppelin Cat мають 12000 квадратних метрів виставкової площі. Це понад 60 продуктів, а також великий вибір робочих інструментів і повний набір сервіс послуг.

"Caterpillar є провідним світовим новатором навколо заліза. Тепер ми збираємося привести інновації в саме залізо", - сказав генеральний директор компанії.

"Ми завжди хочемо продемонструвати наші нові машини і двигуни, але в той же час постійно підкреслюємо, що в центрі нашого продукту: Caterpillar технології", - прокоментував Роб Чартер, президент Caterpillar Group.

"Це не технологія заради технології. Це технологія, яка була зосереджена на вирішенні та запобіганні проблем клієнта. Ми беремо машини, локомотиви, двигуни, деталі і робимо їх розумнішими, що дозволяє продукції Caterpillar бути більш продуктивною, безпечною і стійкішою."

Деякі із головних особливостей:

· Cat Connect Technology: Апаратні засоби і програмне забезпечення, доступне для Cat або конкурентоспроможного обладнання, яке здатне допомогти клієнтам оптимізувати їх операції. Конкретні будівельні технології включають в себе:

- Link, рішення, яке фіксує дані про стан і продуктивність і робить їх доступними в Інтернеті, щоб автоматизувати процес прийняття рішень.

- Grade і Compact, два пристрої, які допомагають операторам рухати матеріал швидше, точніше і з меншою кількістю проходів.

- Payload, система для вантажних автомобілів і вантажних інструментів, яка забезпечує більш короткий час циклу і нижчу вартість за тонну.

· Cat 360 ° Advantage, результат співпраці між компанією Caterpillar і дилерів Cat для забезпечення повного набору знань технологій, підтримки обладнання, а також додаткових послуг.

· Leverage Every Litre, освітня ініціатива з інструментами, порадами та ресурсами, які допомагають клієнтам Caterpillar поліпшити паливну ефективність своєї продукції і, як наслідок, збільшити доходи від кожного літра палива, що спалюється.

· Product Support Services, сервіс для збільшення інвестицій в обладнання клієнта.

Слідкуйте за останніми новинами та новими моделями спецтехніки Cat® разом з Цеплін Україна.


до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

28.04.2022

Цеппелін Україна продовжує здійснювати сервісне обслуговування техніки Cat®
дізнатись більше
перейти до всіх новин