Про компанію

Щорічна зустріч дилерів Hermann Paus Maschinenfabrik GmbH

16-17 березня відбулася Щорічна зустріч дилерів Hermann Paus Maschinenfabrik GmbH. Продукція компанії - будівельні машини, самоскиди, підйомники для ухилів, підйомні робочі платформи і крани. Крім того, Paus виробляє машини, розроблені спеціально у відповідності з вимогами гірничодобувної промисловості і тунелебудівництва, як, наприклад, машини для перевезення важких вантажів, колісні навантажувачі, багатофункціональні машини і самоскиди великої вантажопідйомності. Цеппелін Україна є офіційним представником Paus вже більше року.

На зустрічі дилерів, концерн Zeppelin GmbH представляли Юрген Леман - директор підрозділу сервісу гірської спецтехніки, Вардан Симонян - керівник відділу запасних частин і післяпродажного обслуговування клієнтів, Володимир Шмідт - директор підрозділу гірської і кар'єрної техніки Цеппелін Русланд та Колодкин Сергій - менеджер по роботі з ключовими клієнтами підрозділу підземної техніки Цеппелін Україна.


В ході конференції представники дилерських компаній обмінювалися досвідом основних досягнень 2016 року й ділилися планами на наступний рік. Також, учасники ознайомилися з оновленнями для ряду моделей спецтехніки, взяли участь в тест-драйві. Ознайомитися з машинами, які представили дилерам можна тут.

 

Особливий інтерес у гостей конференції викликала презентація нової моделі Paus MinCa 5.1. Ця машина виготовлена на основі надійної концепції MinCa 18A. З її компактними габаритами 3.998 мм x 1.750 мм і вантажопідйомністю в 1.200 кг MinCa 5.1 прекрасно підходить для перевезення людей і матеріалів навіть у шахтах з малим перерізом.

Виробник MinCa 5.1 намагається відійти від дизельного палива на користь електрики для підземних машин, тому є декілька варіантів приводу для даної моделі:

  • дизельний двигун з гідростатом;

  • електродвигун з батареєю і послідовним гібридом;

  • повне живлення від батареї.

    

Крім техніки на зустрічі дилерів Hermann Paus Maschinenfabrik GmbH торкнулися теми використання технологій хмарного зберігання даних для обміну інформацією і поговорили про використання соціальних мереж і цифрових засобів комунікації в роботі.

Сподіваємося, що подібні зустрічі стануть відмінним стимулом для розвитку всієї дилерської мережі і поліпшення якості післяпродажного обслуговування клієнтів.


За свою більш ніж сорокарічну історію, компанія Hermann Paus Maschinenfabrik GmbH, розташована в м. Емсбюрен (район Емсланд), Німеччина, заслужила почесне місце в міжнародному машинобудуванні.

З моменту заснування в 1968 році Германом Паусом, компанія постійно розвивалася і вдосконалювала свою продукцію. Спочатку основним завданням компанії було виробництво будівельної техніки (колісних навантажувачів і самоскидів). У наступні роки одними з основних напрямків стали розвиток і виробництво транспорту для гірничодобувної промисловості і тунелебудівництва, а також підйомників для ухилів, підйомних майданчиків і кранів. Заснувавши Представництво компанії в Москві (2001 рік), а також Збутову компанію в столиці Чилі - Сантьяго (2003 рік), підприємство ще більш підкреслило свою міжнародну орієнтацію.

З Емсланд поставки машин здійснюються по всьому світу, збут при цьому забезпечується всесвітньою дилерською мережею. І це виправдано, оскільки частка експорту підприємства становить близько 70 відсотків.

до всіх новин

інші Новини

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше

31.01.2023

Екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель
дізнатись більше

30.12.2022

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!
дізнатись більше

24.12.2022

Вітаємо з Різдвом Христовим!
дізнатись більше
перейти до всіх новин