Про компанію

Фінансові результати концерну Цеппелін в 2016

Фінансові результати концерну Цеппелін в 2016

У 2016 фінансовому році оборот концерну склав 2,36 мільярда євро, а прибуток до виплати податків - 85,9 мільйонів євро. Ці показники означають більше 5% зростання у порівнянні з минулим роком і значно перевершують очікування.

Незважаючи на складну ситуацію на деяких ринках, компанії вдалося дотриматися запланованого курсу. Але, як зазначає керівництво, без ініціативності, старанності і цілеспрямованості співробітників всіх бізнес-одиниць концерну Zeppelin таких відмінних результатів по концерну за останні п'ять років не вдалося б досягти, а також збільшити показники в 2016 році.

«Ми будемо раді разом з вами прагнути до досягнення загальних цілей і в поточному фінансовому році. Ще раз дякуємо вам за активну участь в житті концерну Zeppelin!» - зазначають представники наглядової ради концерну.Про концерн Цеппелін

Обсяг продажів концерну Zeppelin, на 190 підприємствах якого в різних країнах світу зайняті 7 646 співробітників, в 2016 фінансовому році склав 2,36 млрд євро.

Співпраця між підрозділами концерну Цеппелін здійснюється в рамках керуючого холдингу і шести стратегічних бізнес-одиниць: СБО Будівельна техніка в країнах ЄС (продаж і обслуговування будівельної техніки), СБО Будівельна техніка в країнах СНД (продаж і обслуговування будівельнох та сільськогосподарської техніки), СБО Оренда техніки (оренда техніки і проектні рішення для будівництва та промисловості), СБО Силові установки (силові і енергетичні установки), СБО Промисловий інжиніринг (інжиніринг і виробництво промислового обладнання) і СБЕ Z Lab (нові цифрові бізнес-моделі).

Zeppelin GmbH є холдинговою компанією концерну з юридичною адресою у Фрідрихсхафені і центральним офісом у Гархінгу.

до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин