Про компанію

Гідромолот Cat® H80E / Es

Новий гідромолот Cat® H80E / Es призначений для всіх Cat® екскаваторів-навантажувачів, а також для екскаваторів моделей 307 і 308. Він доступний як у звичайній, так і в безшумній версії. Новий молоток, повністю розроблений і виготовлений Caterpillar, що дає компанії можливість називати себе єдиним глобальним виробником і молотків і носіїв одночасно. H80E / Es виробляє 1000 фут-фунт енергії на 600-1500 ударів в хвилину.

H80E / Es має легшу робочу вагу, в порівнянні з попередньою моделлю, що приводить до більш стабільної роботи і підвищує економію палива. Крім того, новий молоток приймає більш широкий діапазон потоку гідравлічного масла, що дозволяє використовувати H80E / Es з різними марками носіїв, оптимізуючи цим використання в змішаних парках.

Характеристика молотів серії E спирається на перевірені функції D-серії, в тому числі автоматичного відключення системи, яка негайно припиняє роботу молота, коли інструмент ламається через матеріал. Система підвищує надійність молота і довговічність за рахунок усунення високих внутрішніх напружень, створених порожньою стріляниною. Подавлення звуку є стандартною функцією для H80Es, таким чином захищаючи навколишнє середовище і підвищуючи комфорт оператора.

H80E / Es молоток використовує газову систему, яка підтримує постійну потужність між інтервалами обслуговування. Корпус E-Series має вигнутий профіль, що позбавляє його від точок напруги і переносить тиск в нижні частини молота. Розмір і форма молотка дозволяє згорнутися під стрілою машини для зручності перенесення без пошкодження або перешкод з трафіком.

Налаштування молота заздалегідь запрограмовані в систему управління Cat®, що дозволяє зробити процес подачі масла і тиск повністю регульованим. Фактичні робочі години для молотка можуть бути записані для регулярного планування сервісу. H80E / Es розроблений для зручності технічного обслуговування і включає в себе функції відновлення, які значно знижують вартість життєвого циклу.до всіх новин

інші Новини

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше

31.01.2023

Екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель
дізнатись більше

30.12.2022

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!
дізнатись більше

24.12.2022

Вітаємо з Різдвом Христовим!
дізнатись більше
перейти до всіх новин