Про компанію

Гідроножиці Cat® серії S2000 / S3000 прискорюють виконання первинного знесення і обробку брухту

Гідроножиці Cat® серії S2000 / S3000 прискорюють виконання первинного знесення і обробку брухту
Навісні гідроножиці S2000 / S3000 можуть виконувати роботи по обробці брухту і знесення побудов. Кріпляться вони на гідравлічні екскаватори і завдяки оптимальному балансу зусилля і маси збільшують ефективність і зменшують робочий цикл.


Останні моделі були значно зміцнені і тепер мають можливість встановлюватися на рукояті або стріли. Гідроножиці S2000 / S3000 мають функцію захисту щелепи, а також можуть бути в прямій конфігурації або в конфігурації з повним поворотом. Тепер оператор зможе міняти положення обладнання без зміщення машини.

З метою підняття рівня продуктивності і ефективності різання, механізм нової моделі гідроножиць оснащений прямою нижньою і вигнутою верхньою щелепою.

Компанія Cat винайшла новий пробиваючий наконечник закріплений на верхній щелепі, який значно збільшив ефективність виконання трудомістких завдань. Він також є своєрідним захистом для рухомої частини щелепи, нівелюючи тертя. Ще однією особливістю є вигнута щелепа, яка в поєднанні зі збільшеним розкриттям додає зусилля різання.

Низький профіль гідроциліндра заднього ходу значно покращує оглядовість оператора, а додаткова потужність робить машину більш маневренною в невеликих просторах. Термін експлуатації нових гідроножиць став набагато більше, так як були встановлені леза з чотирма поверхнями різання. У міру зношування щелеп буде затягуватися шарнірний вузол, що при роботі у важких умовах гарантує їх оптимальне розташування.

Легована сталь, з якої виготовлена нова серія гідроножиць, має підвищену витривалість до деформації, покращений кордон міцності, а також твердість, яка перевищує твердість сталі типу Т1. Ці удосконалення значно збільшують термін експлуатації. Весь технічний огляд і заміна зношених деталей проводитися легко і оперативно.

Нова серія гідроножиць S2000 / S3000 може встановлюватися як на екскаватори виробництва Caterpillar, так і на інші марки. Експлуатаційна маса - від 30 до 85 тонн і більше.

Як і всі гідроножиці Cat®, нова серія гідроножиців S2000 / S3000 може встановлюватися як на екскаватори виробництва Caterpillar, так і на інші марки. Сюди входить і консультативні та технічні послуги, а також навчання операторів.
до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин