Про компанію

Головні переваги конструкції екскаватор-навантажувача CAT® 428

Головні переваги конструкції екскаватор-навантажувача CAT® 428
Надійний двигун CAT®

Перевірений на практиці і надійний двигун CAT® представлений в двох версіях різної номінальної потужності: 68,5 кВт та 74,5 кВт. Якщо для Вас принципово важливо відповідність нормативам на викиди шкідливих речовин, передбачені два варіанти: 70 і 74,5 кВт. Ці версії гарантують вражаючу в своєму роді продуктивність.

Збільшення комфорту оператора

З метою додаткової модернізації для машини 428 передбачені органи регулювання зворотною лопатою з сервоприводом, які встановлюються на консолях повністю регульованого типу та забезпечують оператору більш надійне регулювання з оптимальною ергономікою та максимальним комфортом.

Вражаюча вантажопідйомність

Монтаж більшого гідравлічного циліндра стріли призначений для підвищення вантажопідйомності в задній частині екскаватор-навантажувача 428.

Коробка передач з перемиканням під навантаженням

Чотирьохступінчаста коробка перемикання передач з перемиканням під навантаженням підвищує рівень комфорту оператора завдяки спеціальному важелю перемикання передач з сервоприводом. Відсутність підлогового важеля перемикання передач розширює і без того простору робочу область.

Головні переваги конструкції екскаватор-навантажувача CAT® 428 – слайд 1
Головні переваги конструкції екскаватор-навантажувача CAT® 428 – слайд 2
Стріла екскаваторного виду

Стріла є незамінним елементом екскаватора-навантажувача CAT® 428. Вона дозволяє підвищити глибину виїмки та виліт при взаємодії навколо перешкод, разом з тим знижуючи потребу в переміщенні техніки.

Потужна та надійна система гідравліки

Гідравлічна система з регулюванням по навантаженню і закритим центром забезпечує можливість точного регулювання подачі потужності та потоку згідно з виконуваними діями і гарантує ідеальну в своєму роді паливну продуктивність, а також значно більший термін служби елементів. Клапани розподілу потоку гарантують краще управління й максимальну точність роботи.

CAT® ProductLink

Система CAT® ProductLink входить в стандартну комплектацію екскаватора-навантажувача CAT®. За допомогою неї можна отримати відомості про локацію техніки, лічильник мотогодин й іншу корисну інформацію.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

28.04.2022

Цеппелін Україна продовжує здійснювати сервісне обслуговування техніки Cat®
дізнатись більше
перейти до всіх новин