Про компанію

Грунтовий каток CS76 відправився до Криму

Грунтовий каток CS76 відправився до Криму
Компанія «ЕнЕсАй-Буд» зробила в черговий раз вибір на користь техніки Cat ®, поповнивши парк новою моделлю грунтового катка - CS76.
«ЕнЕсАй-Буд» займається будівництвом житлових і комерційних об'єктів, і на даний момент є одним з головних підрядників з будівництва сонячних електростанцій в Криму.

На об'єктах компанії вже працює один каток CS74, а також екскаватор-навантажувач 428Е, міні-екскаватор 302.5С, навантажувач з бортовим поворотом 216В та інша техніка Caterpillar.

Дана модель грунтової катка - CS76 - володіє окремим збалансованим гідравлічним потоком приводних коліс і вальца. Диференціал забезпечує оптимальну передачу крутного моменту. За додатковим замовленням частота вібрації може варіюватися (від 1400 до 1800 ударів на хвилину). Планувальний відвал дозволяє розподілити матеріал для ефективного ущільнення.

Компанія дуже задоволена, що в її парку працює техніка з світовим ім'ям Cat ®, яка цінується покупцями за надійність і високий рівень сервісу.

CS76 - обладает отдельным сбалансированным гидравлическим потоком приводных колес и вальца.     Компания «ЕнЕсАй-Буд» очень довольна, что сделала выбор в пользу грунтового катка – CAT CS76.

до всіх новин

інші Новини

07.05.2024

Навчання, практика та стажування – робота у компанії вашої мрії.
дізнатись більше

12.04.2024

ЦЕППЕЛІН УКРАЇНА ПРИЙНЯЛА УЧАСТЬ У MINING RECOVERY CONFERENCE.
дізнатись більше

12.02.2024

“Цеппелін Україна” взяла участь у найбільшій конференції для спеціалістів в агро – Refarm у м. Львів.
дізнатись більше

10.01.2024

Передача авто одній з бригад ЗСУ!
дізнатись більше
перейти до всіх новин