Про компанію

Інтегрована система ™ виявлення об'єктів Caterpillar ® на виставці «OSH / Охорона праці 2013».

jQuery(document).ready(function() { jQuery("#gallery a").fancybox(); }); Безпека наших замовників також важлива для компанії «Цеппелін Україна», як і безпека нашого обладнання. У зв'язку з цим на техніці Caterpillar використовується Інтегрована система ™ виявлення об'єктів. 

Ця надійна система включає в себе як радари, так і відеосистему, що забезпечує оптимальну обізнаність про зону навколо машини. Система попереджувальної сигналізації, у свою чергу, інформує оператора, коли якийсь об'єкт знаходиться біля машини, але не в межах безпосередньої видимості.

Екран дисплея в кабіні надає візуальне підтвердження об'єктів, виявлених радаром, таким чином, оператори можуть прийняти обгрунтовані рішення при пересуванні великогабаритних машин. За допомогою звукової та візуальної індикації система допомагає запобігти травми в зоні робіт, що відбуваються через обмеженність зони огляду.
 
Дана система використовується на великогабаритних вантажівках гірничодобувної промисловості і кар'єрів для зменшення сліпих зон та збільшення периметра огляду.

Детальніше про дану систему можна буде дізнатися на виставці «OSH/Охорона праці 2013», яка відбудеться одночасно з виставкою «Безпека» - найбільшої в Україні виставкою в індустрії безпеки.

Компанія «Цеппелін Україна» виступить генеральним спонсором цієї виставки, в рамках якої ми розповімо про найбільш надійних і високотехнологічних системах виявлення об'єктів для гірничодобувної промисловості.

Дата проведення: 15-18 жовтня
Місце проведення: виставковий центр «КиївЕкспоПлаза» (Київ, вул. Салютна, 2-Б), павільйон № 1.


до всіх новин

інші Новини

Вітаємо з Великоднем!
Вітаємо з Великоднем!

 

14.04.2023

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше

31.01.2023

Екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель
дізнатись більше
перейти до всіх новин