Про компанію

Цікаві факти про Caterpillar

Компанія Caterpillar Inc. розпочала свою діяльність в 1925 році як виробник парових тракторів для сільського господарства. А сьогодні це самий успішний світовий виробник будівельної техніки, гірничо-шахтного обладнання, двигунів, страхових і фінансових продуктів.

Caterpillar має довгу історію інновацій з використанням високоякісних технологій, що забезпечують найкращі рішення для своїх клієнтів. На сьогоднішній день, компанія постійно шукає нові, інноваційні способи зниження витрати палива і збільшення продуктивності продукції. Тим не менш, є кілька цікавих фактів про Caterpillar, про які ви могли не знати:

  • Щорічно на виробництво машин Caterpillar використовується більш 7 000 000 кілограмів сталевого зварювального дроту.

  • Компанія виробляє більше 25 000 навантажувачів в рік. Всі разом вони можуть підняти 970 триповерхових будинків.
  • Щомиті в усьому світі працює близько 100 000 машин і двигунів Caterpillar. Вони зайняті на будівельних майданчиках, переробляють гірську породу, дроблять камінь, риють траншеї, гасять пожежі і тягнуть поїзда.
  
  • Двигун найбільшого самоскида Cat® 797 розвиває потужність до 3400 к.с. Це в 12 разів більше, ніж у кросовера Audi SQ5. Потужність суперкара всього 275 к.с.

  • Щорічно самоскиди Caterpillar перевозять більше ніж 50% гірської породи, що видобувається в усьому світі.

  • Машини Cat® не завжди були яскраво-жовтими. До 1931 року спецтехніку фарбували в сірий колір. А зараз використовується запатентований відтінок "Caterpillar Yellow". Машини інших кольорів випускаються у виняткових випадках: до ювілеїв і визначних подій. Як, наприклад, рожева вантажівка на підтримку жінок, які борються з раком грудей.

  
до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

28.04.2022

Цеппелін Україна продовжує здійснювати сервісне обслуговування техніки Cat®
дізнатись більше
перейти до всіх новин