Про компанію

Інвестиційний проект ТОВ з ІІ «Цеппелін Україна» та ПрАТ «Укрцукортеплоізоляція» у м. Вишневе

Інвестиційний проект ТОВ з ІІ «Цеппелін Україна» та ПрАТ «Укрцукортеплоізоляція» у м. Вишневе

Після кількох років фактичного простою у ПрАТ «Укрцукортеплоізоляція» з’являється можливість відновлення виробничої діяльності внаслідок появи нових інвесторів та реалізації спільного проекту з ТОВ «Цеппелін Україна».

Спільний проект передбачає, серед іншого, запуск виробничих потужностей з ремонту, технічного обслуговування, збирання сільськогосподарської, будівельної, гірничої та електрогенеруючої техніки відомих світових виробників, а також виробництво та відновлення запасних частин і комплектуючих до них.


У розмові з журналістами районної газети “Новий день”, генеральний директор ПрАТ «Укрцукортеплоізоляція» Ілона Приходько розповідає, чому реалізація цього проекту у Вишневому є привабливою для місцевої громади.

Ілоно Миколаївно, розкажіть детальніше про вашого нового партнера.

- «Цеппелін Україна» вирішила реалізувати спільний інвестиційний проект із ПрАТ «Укрцукортеплоізоляція», яке розташоване у Вишневому та працювало на ринку нашої держави та СРСР вже понад 50 років. На превеликий жаль, наразі підприємство опинилося на межі банкрутства, оскільки внаслідок втрати ринків збуту продукції з 2012 року тут за профільним напрямком нічого не працює. Промислові руїни та занедбані приміщення аж ніяк не прикрашають наше чудове місто Вишневе. Якщо негайно не взятись за капітальний ремонт та облагородження території, то місцевість буде і далі перетворюватись на декорації для депресивного фільму. В партнерстві з «Цеппелін Україна» та завдяки значним фінансовим інвестиціям цей об’єкт буде перетворений на сучасне підприємство, що відповідатиме усім світовим екологічним та енергозберігаючим нормам, а отже, компанія «Укрцукортеплоізоляція» зможе відродитися і почати роботу в новій конкурентоспроможній галузі.

В якій галузі плануєте реалізацію спільного проекту?

- Спільний проект - це ремонт і технічне обслуговування промислового та сільськогосподарського обладнання, відновлення та виробництво запасних частин і компонентів тощо. Продукція, що буде реалізовуватись, допомагатиме українським підприємствам вирішувати завдання будь-якої складності – від земляних робіт до електропостачання збудованого об'єкта. Поряд зі спецтехнікою CATERPILLAR, яку застосовують у будівництві, гірничій, нафтогазовій та лісозаготівельній промисловості, компанія запропонує широкий асортимент систем і генераторів CAT і MAK, які, зокрема, працюють на альтернативних джерелах палива. Завдання компанії - не лише пропонувати широкий спектр продукції та послуг, а й надавати повну інформацію про економічну ефективність і технічні параметри застосування придбаної спецтехніки, знаходити індивідуальний підхід щодо співпраці з кожним клієнтом.

Можете детальніше розказати про заплановану структуру виробництва?

- Загальна площа території – 3,7 гектара. Тут буде відремонтовано старі адміністративні та виробничі приміщення, а також споруджено два виробничі цехи та кілька складів для ремонту й обслуговування техніки і зберігання запасних частин. Окрім того, плануємо спорудження навчального центру для персоналу та клієнтів. 


Розкажіть, хто розробляє проектну документацію на реконструкцію?

- Ми проводили дуже серйозний тендер, який тривав майже шість місяців. Серед десяти українських та іноземних компаній було вибрано австрійську фірму «Дельта», яка має великий досвід роботи над подібними об’єктами. Нині експерти «Дельти» активно працюють над дизайн-проектом, який планують завершити до квітня 2018 року. І вже на початку літа можна буде починати будівництво.

Можете озвучити, коли саме планується повноцінний старт виробничої діяльності?

- Вимоги щодо термінів виконання будівельних робіт у компанії досить жорсткі. Заплановано 12-14 місяців активного будівництва. Цілком можливо, що виробнича діяльність вже влітку 2019 року повністю розпочнеться.

Яким теплотехнічним обладнанням користуватиметься компанія?

- У планах – мінімізувати витрати електроенергії. Основним джерелом для забезпечення життєдіяльності цього великого об’єкту будуть теплові насоси. Вони абсолютно екологічні та дуже енергоефективні. Компанія також розглядає можливість встановлення сонячних панелей на дахи приміщень.

Що цей проект дасть місту Вишневе?

- По-перше, слід сказати, що для захисту таких значних фінансових інвестицій та забезпечення прозорості і прогнозованості подальшої виробничої діяльності ПрАТ «Укрцукортеплоізоляція» планує викупити земельну ділянку, на якій розміщений об’єкт реконструкції, що належить нашому підприємству за правом власності. За умови отримання згоди громади, після укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки, наша компанія в найкоротший термін сплатить до бюджету міста Вишневе суму не менш ніж 17 мільйонів гривень, а в подальшому буде сплачувати до бюджету земельний податок. Сподіваємось, що ці значні кошти допоможуть вирішити низку актуальних та злободенних соціальних проблем міста Вишневе, наприклад будівництво дитячого садку, школи або іншого об’єкту відповідно до нагальних потреб місцевої громади.

Окрім того, для мешканців Вишневого до 2019 року плануємо створення близько 80 робочих місць з конкурентною заробітною платою та сучасними комфортними умовами праці. 

   

Компанія готова і надалі допомагати місцевій громаді у вирішенні соціальних питань і сподівається, що її поновлена виробнича діяльність допоможе мешканцям Вишневого відчувати впевненість в подальшому розвитку нашого міста. Ми також сподіваємось на розуміння та підтримку місцевої влади в реалізації цього проекту, від якого залежить наше спільне майбутнє. В бізнесі існує певна ланцюгова реакція: коли в невеликих регіонах з’являється відома компанія, то до неї «підтягуються» інші, утворюючи потужний діловий оазис.

Наостанок хотілося б почути, чи відкрита компанія для молоді, яка тільки-но починає свою кар’єру та не завжди має досвід роботи?

- Я знаю, що наш партнер «Цеппелін Україна» має системний підхід у вирішенні цього питання. Компанія співпрацює з університетами та набирає студентів на стажування, частина з яких потім залишається працювати в команді. Компанія створюватиме максимально комфортне та безпечне середовище для роботи. Всім штатним співробітникам пропонують соціальний пакет європейського рівня: компенсацію обідів, медичне страхування, страхування життя і здоров'я. Впевнені, що зазначене буде впроваджуватися і в рамках реалізації нашого спільного проекту.

до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин