Про компанію

«Випробування CAT® – Разом ми впораємося ™» проведення свята ліхтарів у віддалених куточках Китаю

«Випробування CAT® - Разом ми впораємося ™» проведення свята ліхтарів у віддалених куточках Китаю

Виявляється, достатньо всього одного генератора компанії Caterpillar, щоб осяяти нічне небо в одному з ізольованих поселень Піднебесної.

Зовсім недавно жителі села Юху (провінція Юннань) змогли стати свідками підготовки і проведення свята Ліхтарів, яке вперше було організовано в їх поселенні. У Китаї цей день - символ супутньої удачі і багаторічного процвітання. Щорічно у всіх куточках країни запалюється тисячі ліхтариків, для того щоб відсвяткувати довгоочікуваний прихід весни.

  

«Свято ліхтарів» - це новий епізод із серії «Випробування Cat® - Разом ми впораємося ™». Щоб поглянути на підготовку жителів до традиційного китайського свята, витоки якого були закладені ще більше двох тисяч років тому, подивіться відеоролик:

Підтримка цієї традиції в Юху стала для організаторів непростим завданням. Поселення знаходиться високо в горах, де температура повітря досягає досить низьких показників. Крім цього практично кожна з 390 сімей використовує електрику для побутових цілей. Для таких умов підібрати технічне рішення досить складно. Але генераторна установка Cat®, потужністю 252 000 Вт, гідно витримала цей іспит і стала джерелом електроенергії для вуличного освітлення Юху.

За півтора тижні жителями села було розміщено понад вісім тисяч ліхтарів, протяжність проводів яких склала близько 12 км (7,5 милі). Виявивши професіоналізм і справжню командну роботу, генераторна установка Cat® була доставлена на Снігову гору Нефритового дракона, на схилі якої й розташовується село (2408 метрів над рівнем моря). Незважаючи на скрутні кліматичні умови, агрегат прекрасно впорався зі своїм завданням і виправдав заявлену високу якість.

Детальну інформацію про генераторні установки Caterpillar та умови їх придбання читайте на сайті power-ua.com.


до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин