Про компанію

Випробування «Разом ми впораємося»™ – «Доміно»

Випробування «Разом ми впораємося»™ - «Доміно»

Новий конкурс «Доміно» від Cat® "Разом ми впораємося"™ - ролі виконують справжні запчастини Cat®. Для досягнення ефекту доміно повинна спрацювати кожна кісточка: вони перекидаються одна на іншу, за рахунок чого поступово падають. Щось подібне відбувається і в машині Cat®, де кожен вузол взаємодіє з наступним для досягнення найвищих рівнів продуктивності і надійності.


Щоб продемонструвати злагодженість всіх компонентів техніки клієнтам, фахівці компанії Caterpillar взяли 2700 кісточок, виготовлених вручну двома місцевими любителями доміно, деякі запасні частини Cat®, включаючи масляні фільтри двигунів, комплекти циліндрів Reman і елементи повітряних фільтрів двигунів, які широко використовуються в клієнтських програмах регулярного профілактичного технічного обслуговування.

"Для наших клієнтів простої в роботі є неприпустимими, тому ми хотіли загострити увагу на наслідки використання неякісних запасних частин, - сказала Елізабет Сміт (Elizabeth Smith), менеджер з маркетингу Finning Power Systems, дилера Cat®. - Експеримент показує, що незважаючи на зовнішню схожість, будь-які інші компоненти, крім оригінальних запасних частин Cat®, не повинні використовуватися".

За словами Арчі Лайонса (Archie Lyons), креативного директора підрозділу глобального маркетингу торгової марки компанії Caterpillar, робота з дилером Cat® по роз'ясненню важливості застосування оригінальних запасних частин дуже важлива.

На підготовку експерименту пішло два дні, а для досягнення ідеального спрацьовування ефекту доміно потрібні були кілька спроб.

"Нам знадобилось більше години, щоб змусити м'яч відскакувати під потрібним кутом і на потрібну відстань, - сказала Сміт. - Підлога була нерівною, тому відскік від неї постійно змінювався. Невелика петля, по якій м'яч проходить навколо головки циліндра, була отримана виключно завдяки удачі!"


Щоб визначити, які запасні частини і ресурси вам будуть потрібні для надійної і продуктивної експлуатації обладнання Cat® з мінімальними можливими витратами, зателефонуйте фахівцям компанії Цеппелін Україна за номером 0 800 300 350.

до всіх новин

інші Новини

12.02.2024

“Цеппелін Україна” взяла участь у найбільшій конференції для спеціалістів в агро – Refarm у м. Львів.
дізнатись більше

10.01.2024

Передача авто одній з бригад ЗСУ!
дізнатись більше

13.07.2023

Екскурсія для студентів у відділ сервісу будівельної техніки
дізнатись більше

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше
перейти до всіх новин