Про компанію

Випробування «Разом ми впораємося»™ - «Доміно»

Новий конкурс «Доміно» від Cat® "Разом ми впораємося"™ - ролі виконують справжні запчастини Cat®. Для досягнення ефекту доміно повинна спрацювати кожна кісточка: вони перекидаються одна на іншу, за рахунок чого поступово падають. Щось подібне відбувається і в машині Cat®, де кожен вузол взаємодіє з наступним для досягнення найвищих рівнів продуктивності і надійності.


Щоб продемонструвати злагодженість всіх компонентів техніки клієнтам, фахівці компанії Caterpillar взяли 2700 кісточок, виготовлених вручну двома місцевими любителями доміно, деякі запасні частини Cat®, включаючи масляні фільтри двигунів, комплекти циліндрів Reman і елементи повітряних фільтрів двигунів, які широко використовуються в клієнтських програмах регулярного профілактичного технічного обслуговування.

"Для наших клієнтів простої в роботі є неприпустимими, тому ми хотіли загострити увагу на наслідки використання неякісних запасних частин, - сказала Елізабет Сміт (Elizabeth Smith), менеджер з маркетингу Finning Power Systems, дилера Cat®. - Експеримент показує, що незважаючи на зовнішню схожість, будь-які інші компоненти, крім оригінальних запасних частин Cat®, не повинні використовуватися".

За словами Арчі Лайонса (Archie Lyons), креативного директора підрозділу глобального маркетингу торгової марки компанії Caterpillar, робота з дилером Cat® по роз'ясненню важливості застосування оригінальних запасних частин дуже важлива.

На підготовку експерименту пішло два дні, а для досягнення ідеального спрацьовування ефекту доміно потрібні були кілька спроб.

"Нам знадобилось більше години, щоб змусити м'яч відскакувати під потрібним кутом і на потрібну відстань, - сказала Сміт. - Підлога була нерівною, тому відскік від неї постійно змінювався. Невелика петля, по якій м'яч проходить навколо головки циліндра, була отримана виключно завдяки удачі!"


Щоб визначити, які запасні частини і ресурси вам будуть потрібні для надійної і продуктивної експлуатації обладнання Cat® з мінімальними можливими витратами, зателефонуйте фахівцям компанії Цеппелін Україна за номером 0 800 300 350.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

28.04.2022

Цеппелін Україна продовжує здійснювати сервісне обслуговування техніки Cat®
дізнатись більше
перейти до всіх новин