Про компанію

Історія Caterpillar на Суецькому каналі

Історія Caterpillar на Суецькому каналі

Наші клієнти не тільки створюють кращий світ – коли щось йде не так, вони також допомагають вирішити ситуацію, що склалася.

Світ чекав і спостерігав майже тиждень, клієнти Caterpillar працювали цілодобово, допомагаючи підняти з мілини велике судно для перевезення контейнерів Ever Given, блокуючи рух по Суецькому каналу.

Ви, безсумнівно, чули цю історію багато разів. Судно, що прямувало з Китаю в Європу, сіло на мілину на жвавому морському шляху, блокуючи рух в обох напрямках. Але це був не просто корабель. Це було одне з найбільших суден для перевезення контейнерів у світі – довжиною майже 400 м і вагою 200 000 тон.

Ви, напевно, також чули, що після майже тижня перебування в такому положенні Ever Given був знятий з мілини і продовжив свою подорож по встановленому маршруту. Понад 400 кораблів, що очікували проходження через канал, нарешті роз’їхалися, і рух знову відбувається в звичайному режимі.

Історія Caterpillar на Суецькому каналі – слайд 1
Історія Caterpillar на Суецькому каналі – слайд 2

Це ви знаєте.

Але ви можете не знати, як в кінцевому підсумку було звільнено судно і яку роль у порятунку зіграли клієнти Caterpillar. Звичайно, це була складна робота, в якій брало участь безліч компаній – багато з яких були клієнтами Caterpillar. У деяких клієнтів були буксири або водні екскаватори з двигунами MaK ™ і/або Cat®. Деякі з суден працюють на каналі або десь неподалік, а деякі команди прибули здалеку.

Але у них є одна спільна риса: вони були там, коли пролунав заклик про допомогу, і вони виконали свою роботу. Це були титанічні зусилля багатьох людей, які об’єдналися і працювали як одна команда. Ми пишаємося тим, що допомагаємо цим клієнтам і нашим дилерам, Mantrac і Unatrac, які надавали запчастини і спеціалістів з обслуговування для всього обладнання з двигунами MaK і Cat.

Одинадцять з 15 суден були оснащені двигунами MaK і Cat з сумарною потужністю 127 МВт/ 172,600 к.с. 77% всієї доступної потужності на локації надходило від MaK та Cat.

Президент Caterpillar Group Джо Крід сказав: «Ми хотіли б подякувати всім, хто брав участь в ланцюжку подій, що стали результатом безпечної та успішної рятувальної операції Ever Given, знову відкривши морське сполучення на одному з найважливіших водних шляхів світу».

Ситуація на Суецькому каналі – чудовий приклад того, як клієнти Caterpillar допомагають створювати кращий світ. Кожного разу, коли є заклик про допомогу такого масштабу, клієнти Caterpillar завжди будуть поруч, допомагаючи виконати роботу за підтримки нашої всесвітньої дилерської мережі, що надасть їм необхідні послуги.

до всіх новин

інші Новини

14.10.2022

З Днем захисників та захисниць України!
дізнатись більше

08.09.2022

Zeppelin & Caterpillar: Цілі сталого розвитку 2030
дізнатись більше

25.07.2022

Ми продовжуємо працювати!
дізнатись більше

25.05.2022

«Цеппелін Україна» відвантажила дизельний генератор DE550 GC виробництва Caterpillar
дізнатись більше
перейти до всіх новин