Про компанію

Історія створення легенди: особливості Cat® D10T2 (частина 1)

Історія створення легенди: особливості Cat® D10T2 (частина 1)

Весною 1977 року бульдозер Cat® D10 вперше показали офіційним представникам компанії Caterpillar Inc, а згодом - запустили в серійне виробництво. На той час цю модель визнали найпотужнішою в світі.

Професіонали забезпечили цього велетня силовою установкою потужністю в 700 к.с. (520 кВт). В результаті інженерам вдалося все-таки випередити по всіх показниках одвічного конкурента – «японського важковаговика» з Токіо, фірми Komatsu Limited.  


Протягом 1978 - 1986 років завод компанії Caterpillar East Peoria Plant випустив близько тисячі одиниць Cat® D10S. Кількість проданих D10-их за цей же період перевищила кількість реалізованих бульдозерів інших світових компаній - Komatsu і Fiat-Allis, чим був спричинений фурор в усьому світі.  

    

З часом, вимоги в гірничодобувній галузі змінювались та зростали, але компанія Caterpillar миттєво зреагувала на цю тенденцію і оновила свою ринкову стратегію.

До ряду оновлених моделей додали машини ще більшої потужності та з більш сучасною комплектацією. У новій ієрархії компанії Caterpillar Inc цією моделлю стає - Cat® D11N, 770 к.с. (570 кВт), а також її більш пізні модифікації: D11R і D11T.

Модель Cat® D10 створила основу для розвитку «бульдозерів великої потужності». Інженери почали працювати над розширенням лінійки. Конвеєри заводу з кожним днем набирали все більших обертів з випуску спецтехніки. З часом, Cat® D10 замінив D11-ий – більш потужний та сучасний. Відповідна класифікація діє і сьогодні.


За сорокарічну історію конвеєрного життя - розпочинаючи з першого покоління існування моделі Cat® D10, техніка лінійки дивувала своїх власників універсальними сучасними технічними інноваціями та досягненням стовідсоткової зручності в користуванні.

Головна особливість бульдозера полягає у здатності виконувати роботу на різних за розміром та складністю будівельних майданчиках, а володіння запасом міцності чудово підходить для здійснення робіт в кар'єрах.


до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин