Про компанію

Підсумки 2016: Інновації

Щоденний потік новин настільки великий, що дуже легко пропустити щось важливе і цікаве. Дійсно, стає все складніше і складніше йти в ногу з часом, але компанія Caterpillar і в цьому прийде вам на допомогу. Ми зібрали найпопулярніші новини про інновації техніки Cat®, які слід знати.


«Ера розумного заліза»

Цифрові рішення дозволять підвищити продуктивність, безпеку, ефективність і прибутковість для клієнтів. На виставці Bauma 2016, найбільшій будівельній виставці в світі, Caterpillar розповіла про свою нову стратегію, метою якої є лідерство у використанні цифрових даних про роботу техніки для підвищення ефективності роботи клієнтів.

Впровадження цифрового ДНК Caterpillar

Що трапиться, якщо об'єднати дизельне паливо, техніку і цифрові дані? Ви отримаєте «цифровий ДНК Caterpillar»! Ціла серія відео пояснює, чому підприємства Caterpillar інвестують у співробітництво зі стартапами в області технологій, чому співробітники використовують безпілотники для збору цифрових даних, як інженери перетворюють ці цифри в букви і як тестують програми на автономній спецтехніці. Це відео про те, що відносини з клієнтами є головним орієнтиром цифрової стратегії Caterpillar.

   

Виходячи за рамки роботи з залізом на виставці MINEXPO

На виставці Minexpo International, Caterpillar виділила технологічні інновації, що сприяють успішній роботі. Багато керівників компанії відвідали виставку, щоб зустрітися з клієнтами та дилерами. Президент з групи напрямків Деніс Джонсон була головою на шоу. Про те, що ще було на MINEXPO-2016, читайте в наших попередніх новинах.

Робота в одній команді з NASA

Компанія Caterpillar приєдналася до Bechtel, Brick&Mortar Ventures і Bradley University, щоб спонсорувати вирішення задачі NASA (National Aeronautics and Space Administration) - створити 3D-принтер для іншого середовища перебування. В результаті, найталановитіші інженери розроблятимуть технології, які дозволять використовувати 3D-принтер в космосі. Це дуже важливе стратегічне завдання, результат якого буде застосовуватися в найближчій експедиції на Марс. Це не перший випадок співпраці з NASA. Про решту можна дізнатися з відео на офіційному каналі Cat®.

                   

Щоб дізнатися про технології Cat®, доступні для вашої спецтехніки, відвідайте розділ системи автоматичного управління або зверніться до менеджерів компанії Цеппелін Україна за телефоном 0 800 300 350.


до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

28.04.2022

Цеппелін Україна продовжує здійснювати сервісне обслуговування техніки Cat®
дізнатись більше
перейти до всіх новин