Про компанію

Підсумки 2016: Інновації

Щоденний потік новин настільки великий, що дуже легко пропустити щось важливе і цікаве. Дійсно, стає все складніше і складніше йти в ногу з часом, але компанія Caterpillar і в цьому прийде вам на допомогу. Ми зібрали найпопулярніші новини про інновації техніки Cat®, які слід знати.


«Ера розумного заліза»

Цифрові рішення дозволять підвищити продуктивність, безпеку, ефективність і прибутковість для клієнтів. На виставці Bauma 2016, найбільшій будівельній виставці в світі, Caterpillar розповіла про свою нову стратегію, метою якої є лідерство у використанні цифрових даних про роботу техніки для підвищення ефективності роботи клієнтів.

Впровадження цифрового ДНК Caterpillar

Що трапиться, якщо об'єднати дизельне паливо, техніку і цифрові дані? Ви отримаєте «цифровий ДНК Caterpillar»! Ціла серія відео пояснює, чому підприємства Caterpillar інвестують у співробітництво зі стартапами в області технологій, чому співробітники використовують безпілотники для збору цифрових даних, як інженери перетворюють ці цифри в букви і як тестують програми на автономній спецтехніці. Це відео про те, що відносини з клієнтами є головним орієнтиром цифрової стратегії Caterpillar.

   

Виходячи за рамки роботи з залізом на виставці MINEXPO

На виставці Minexpo International, Caterpillar виділила технологічні інновації, що сприяють успішній роботі. Багато керівників компанії відвідали виставку, щоб зустрітися з клієнтами та дилерами. Президент з групи напрямків Деніс Джонсон була головою на шоу. Про те, що ще було на MINEXPO-2016, читайте в наших попередніх новинах.

Робота в одній команді з NASA

Компанія Caterpillar приєдналася до Bechtel, Brick&Mortar Ventures і Bradley University, щоб спонсорувати вирішення задачі NASA (National Aeronautics and Space Administration) - створити 3D-принтер для іншого середовища перебування. В результаті, найталановитіші інженери розроблятимуть технології, які дозволять використовувати 3D-принтер в космосі. Це дуже важливе стратегічне завдання, результат якого буде застосовуватися в найближчій експедиції на Марс. Це не перший випадок співпраці з NASA. Про решту можна дізнатися з відео на офіційному каналі Cat®.

                   

Щоб дізнатися про технології Cat®, доступні для вашої спецтехніки, відвідайте розділ системи автоматичного управління або зверніться до менеджерів компанії Цеппелін Україна за телефоном 0 800 300 350.


до всіх новин

інші Новини

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше

31.01.2023

Екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель
дізнатись більше

30.12.2022

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!
дізнатись більше

24.12.2022

Вітаємо з Різдвом Христовим!
дізнатись більше
перейти до всіх новин