Про компанію

Підсумки проведення дорожньої виставки AVTODORexpo®

Підсумки проведення дорожньої виставки AVTODORexpo®

Сьогодні у ВЦ «АККО Інтернешнл» завершився останній, третій виставковий день 15-го Міжнародного форуму з будівництва, експлуатації та проектування автомобільних доріг і мостів AVTODORexpo®.

Цього року виставка примітна відчутно збільшеною кількістю учасників, масштабними розмірами виставкової площі і великою кількістю спеціалізованої габаритної техніки, виставленої тут для демонстрації. Так, у 2017 році на майданчику представлено понад 60 компаній, що в 1,5 рази більше минулорічного числа учасників.


8 листопада, на церемонії офіційного відкриття виставки, символічну "червону стрічку" в знак відкриття Форуму урочисто перерізав Голова Укравтодору Славомир Новак. Пан Новак зазначив, що сьогодні українська дорожня галузь перебуває на старті двох істотних реформ - впровадження Дорожнього фонду і децентралізації управління дорогами. «Початок цього шляху буде нелегким, - говорить керівник Укравтодору, - проте в кінцевому рахунку призведе до кардинальних позитивних змін в галузі».

У церемонії відкриття «АВТОДОРЕКСПО 2017» взяв участь також віце-президент Міжнародної дорожньої федерації (IRF) Майкл Дрезенс (Michael G.Dreznes).

   

В рамках форуму працювала виставка спецтехніки, обладнання і технологій для будівництва, ремонту і утримання доріг.

Компанія Цеппелін Україна - активний учасник виставки. На стенді компанії були представлені новітні рішення бренду Cat®: дорожні фрези РМ620/РМ622 для роботи в режимі 24/7; система ущільнення Cat® Machine Drive Power, яка допомагає оператору визначити точний час, коли здатність грунту, що ущільнюється досягає заданого рівня.

Також, на стенді можна було побачити компактний навантажувач з бортовим поворотом і навісною фрезою Cat® 242D. На відкритому майданчику були виставлені екскаватор-навантажувач Cat® 432F2 з об'ємом ковша 1,03 м³, максимальною висотою розвантаження 2,82 м і максимальною глибиною копання 5,27 м. Тут також був виставлений фронтальний навантажувач Cat® 950 GC c місткістю ковша в 3,4 м³ і висотою розвантаження 2,98 м.

   

 9 листопада, в рамках виставки, відбулася науково-практична конференція. Керівник відділу продажів дорожньо-будівельної техніки компанії Цеппелін Україна - Антон Капуста представив доповідь на тему: "Цеппелін Україна. Особливості ведення бізнесу на дорожньому ринку". А спеціально запрошені гості із CATERPILLAR EURASIA ознайомили учасників з доповіддю "Технологія безперервного укладання асфальту".

   

«АВТОДОРЕКСПО 2017» в черговий раз підкреслив важливість проведення таких масштабних заходів, знайомства українських і зарубіжних учасників і необхідність обміну досвідом з метою застосування на практиці найсучасніших технологій.


Більше фото з виставки у розділі Фотогалерея

Презентація компанії Цеппелін Україна (pdf, 548,1 Kb)

Технологія безперервного укладання асфальту (pdf, 2,2 Mb)

до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин