Про компанію

Підсумки виставки «АвтоДорЕкспо 2012»

29 листопада завершилася 10-я міжнародна спеціалізована виставка-форум «АвтоДорЕкспо 2012», в якій взяла участь компанія Цеппелін Україна.

Форум «АвтоДорЕкспо 2012» був відзначений організаторами, як головна галузева подія, а також як унікальна можливість для ознайомлення з передовими технологіями автодорожнього комплексу.

У виставці взяли участь 67 компаній з 13 країн. Учасники продемонстрували сучасне обладнання, спецтехніку, нові технології та багато іншого, без чого не обходиться будівництво та ремонт автодоріг.

У рамках заходу було проведено науково-практична конференція, на якій з доповіддю виступив представник компанії Caterpillar. Тематика доповіді - «Підвищення ефективності дорожнього будівництва з технікою Cat ®».

Науково-практичні конференції такого характеру завжди привертають увагу фахівців галузі, так як вони є ідеальним місцем для ознайомлення з передовими вітчизняними та зарубіжними науково-технічними розробками, матеріалами, технікою, а також для обговорення актуальних питань галузі. Також це унікальна можливість для ділового спілкування, обміну досвідом, ознайомлення з новітніми досягненнями науки і техніки.

Важливо відзначити велику відвідуваність даної виставки; серед відвідувачів були представники не лише столичних компаній, але і регіональних.

На стенді компанії «Цеппелін Україна» можна було ознайомитися з повною і різноманітною інформацією про дорожньо-будівельній техніці ®, яку пропонує компанія для своїх клієнтів.

З техніки була представлена дуже популярна модель - навантажувач з бортовим поворотом 242 В3 з фрезерної головкою в якості навісного обладнання.


avtodorekspo_1.JPG     avtodorekspo_2.JPG

avtodorekspo_3.JPG     avtodorekspo_4.JPG

avtodorekspo_5.JPG     avtodorekspo_6.JPG

avtodorekspo_7.JPG     avtodorekspo_8.JPG

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

28.04.2022

Цеппелін Україна продовжує здійснювати сервісне обслуговування техніки Cat®
дізнатись більше
перейти до всіх новин