укр

Про компанію

Підсумки виставки «АвтоДорЕкспо 2012»

29 листопада завершилася 10-я міжнародна спеціалізована виставка-форум «АвтоДорЕкспо 2012», в якій взяла участь компанія Цеппелін Україна.

Форум «АвтоДорЕкспо 2012» був відзначений організаторами, як головна галузева подія, а також як унікальна можливість для ознайомлення з передовими технологіями автодорожнього комплексу.

У виставці взяли участь 67 компаній з 13 країн. Учасники продемонстрували сучасне обладнання, спецтехніку, нові технології та багато іншого, без чого не обходиться будівництво та ремонт автодоріг.

У рамках заходу було проведено науково-практична конференція, на якій з доповіддю виступив представник компанії Caterpillar. Тематика доповіді - «Підвищення ефективності дорожнього будівництва з технікою Cat ®».

Науково-практичні конференції такого характеру завжди привертають увагу фахівців галузі, так як вони є ідеальним місцем для ознайомлення з передовими вітчизняними та зарубіжними науково-технічними розробками, матеріалами, технікою, а також для обговорення актуальних питань галузі. Також це унікальна можливість для ділового спілкування, обміну досвідом, ознайомлення з новітніми досягненнями науки і техніки.

Важливо відзначити велику відвідуваність даної виставки; серед відвідувачів були представники не лише столичних компаній, але і регіональних.

На стенді компанії «Цеппелін Україна» можна було ознайомитися з повною і різноманітною інформацією про дорожньо-будівельній техніці ®, яку пропонує компанія для своїх клієнтів.

З техніки була представлена дуже популярна модель - навантажувач з бортовим поворотом 242 В3 з фрезерної головкою в якості навісного обладнання.


avtodorekspo_1.JPG     avtodorekspo_2.JPG

avtodorekspo_3.JPG     avtodorekspo_4.JPG

avtodorekspo_5.JPG     avtodorekspo_6.JPG

avtodorekspo_7.JPG     avtodorekspo_8.JPG

до всіх новин

інші Новини

12.01.2021

Огляд складових компонентів підземного навантажувача Cat R1600H
дізнатись більше

08.01.2021

Cat® Grade – технологія контроля профілю для екскаваторів
дізнатись більше

05.01.2021

Огляд переваг фільтрів Cat®
дізнатись більше

30.12.2020

Огляд технологій в самоскиді Cat® 785D, що допомагають оператору в роботі
дізнатись більше
перейти до всіх новин