Про компанію

IV Міжнародна спеціалізована виставка Mining & Minerals Expo 2019

IV Міжнародна спеціалізована виставка Mining & Minerals Expo 2019

Минулого тижня з 5 по 7 листопада у Києві проходила IV Міжнародна спеціалізована виставка гірничодобувної промисловості Mining & Minerals Expo 2019. Виставка відбулася у рамках ХVII Міжнародного форуму «Паливно‑енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє».

Компанію “Цеппелін Україна” представляв Департамент з продажу гірничої техники разом з діловим партнером - компанією JDT, яка є одним зі світових лідерів з виробництва ланцюгової продукції.

image
image
image
image

Одним з основних завдань, які ставили перед собою організатори виставки Mining & Minerals Expo 2019, був розвиток та реалізація експортного потенціалу вітчизняних підприємств, які спеціалізуються на гірничому обладнанні та технологіях. З цією метою за сприяння профільних державних органів влади до заходу були залучені іноземні торговельні делегації.

Стрімкий розвиток інноваційних засобів виробництва, посилення вимог до виробничої та екологічної безпеки у світовому масштабі створюють умови для вдосконалення гірничодобувної галузі на всіх рівнях. Виставка Mining & Minerals Expo 2019 стала чудовою нагодою для технологічного та технічного оновлення гірничодобувної галузі України, інтенсифікації видобутку корисних копалин, росту об'ємів гірничого виробництва, підвищенню якості продукції.

до всіх новин