Про компанію

Якість на десятиріччя

В рамках історичної ініціативи «90 доводів за 90 років», організованої корпорацією Caterpillar на честь свого ювілею, в компанії повідали історію, яка більш ніж наочно демонструє, що винятковій якості техніки CAT не страшні навіть десятиліття.


У 1938 естонець на ім'я Мартін Палберг (Martin Paalberg) придбав гусеничний бульдозер CAT D4, який вони з братом використовували як тягач в своїй виробничій компанії. Довго попрацювати машині не довелося. Всього 2 роки потому в силу політичної нестабільності та ряду інших причин братам довелося заховати трактор, заривши його в землю прямо на своїй ділянці.

Лише через понад 50 років, після розпаду СРСР в 1991 році, Мартіну Палбергу вдалося повернути у володіння свою землю, де був похований CAT D4. Він знайшов бульдозер недоторканим в тому ж місці, де сховав його з братом, а після вилучення машини з-під землі, стало очевидним, що CAT D4 зберіг свою працездатність і гарний технічний стан. Коли радість від знахідки стихла, відзначивши свій 80-ти річний ювілей, містер Палберг зізнався, що відчуває себе занадто старим, щоб використовувати бульдозер за призначенням. Таким чином, власник зв'язався з дилером CAT в Естонії компанією Wihuri Estonia з пропозицією викупити у нього цей унікальний історичний екземпляр.

 

Сьогодні цей Cat D4 є учасником безлічі виставок, днів відкритих дверей та інших заходів, що проводяться компанією Wihuri Estonia для своїх клієнтів. На кожному з них бульдозер з унікальною історією викликає у учасників і відвідувачів непідробний інтерес і захоплення.

Познайомиться з новими моделями бульдозерів Caterpillar ви можете в розділі "Бульдозери"

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

28.04.2022

Цеппелін Україна продовжує здійснювати сервісне обслуговування техніки Cat®
дізнатись більше
перейти до всіх новин