укр

Про компанію

Як генератори Cat® рятують життя?

Коли ви прокидаєтеся вранці, ви очікуєте, що ваш телефон заряджений, кавоварка працює, а їжа в холодильнику не зіпсувалася. Електроенергія сприймається як щось само собою зрозуміле і, як правило, ми навіть не думаємо про неї ... до тих пір, поки вона не відключається.

І якщо ранок без кави можна пережити, то що робити якщо від електроенергії залежить життя людини в хірургії?

Боб Андерсон, старший віце-президент і головний операційний директор Медичного центру Св. Френсіса (штат Іллінойс, США) стверджує, що завдяки генераторам Cat®, проблему резервного живлення вдалося вирішити. "Коли напруга падає, наші генератори включаються на повну потужність менш ніж за 10 секунд" - зазначає він.

Територія медичного центру Св. Френсіса становить понад 40 акрів: це 10 великих корпусів, 820 лікарів і вчених, 5800 співробітників, і більше 600 дорослих і дітей, які потребують лікування 24 години на добу, сім днів на тиждень. Для багатьох пацієнтів відсутність електроенергії може стати фатальною.


Аварійне живлення страхує вентилятори, обладнання для підтримки життя, холодильні та стерилізуючі камери, системи пожежної сигналізації, ліфти, кондиціонери - техніка повинна працювати в кожен момент. Саме тому кампус має два енергетичних центри з 7 генераторів Cat® - частина агрегатів на південній стороні і частина на північній.  

      

"Кожен центр підтримує живлення від різних підстанцій, це дозволяє забезпечити безперебійне живлення навіть у разі відмови хоча б одного" - Б. Андерсон підкреслює важливість співпраці з Caterpillar. - "Якщо електрика пропаде в середині операції, лікар не буде її переривати і навіть не помітить відключення. Від генераторів залежить життя, саме тому ми вибрали надійну техніку Cat®".

     

Щоб дізнатися більше про силові установки та двигуни, зверніться до офіційного дилера Caterpillar. Спеціалісти компанії Цеппелін Україна з радістю дадуть відповідь на всі ваші питання за номером 0 800 300 350.

до всіх новин

інші Новини

07.04.2020

Розширена гарантія на вживану техніку CAT
дізнатись більше

07.04.2020

Переваги тролейних систем для кар'єрних самоскидів CAT
дізнатись більше

03.04.2020

Trade-in: приклад розрахунку
дізнатись більше

02.04.2020

Відгуки наших клієнтів про роботу вживаної техніки CAT
дізнатись більше
перейти до всіх новин