Про компанію

Як продовжити термін експлуатації гідромолотів?

Як продовжити термін експлуатації гідромолотів?

Широка область застосування гідромолотів як в гірничодобувній промисловості, так і в будівництві, при обслуговуванні доріг, тунелів, мостів, руйнуванні будинків, в комунальному господарстві, пояснюється практичною корисністю інструменту для будь-якої галузі. Однак не буває ідеальних речей і предметів, і гідромолоту притаманні свої «слабкості» і характерні «хвороби».

   

Ми підготували для вас кілька правил, які допоможуть продовжити термін експлуатації гідромолотів:

1. Не використовуйте гідромолот як важіль, зусилля на якому створюється екскаватором. Зусилля, створюване екскаватором, значно перевищує міцність робочого інструмента і в разі неправильного використання може призвести до його руйнування.

Завжди встановлюйте інструмент перпендикулярно руйнівному об'єкту:


2. Не забувайте, що при низьких температурах зменшується опір втомного руйнування металу, з якого виготовлений інструмент. До того ж, на холоді гумові прокладки і манжети втрачають еластичність і можуть зруйнуватися або втратити герметичність, і тоді почне підтікати змазка і робоча рідина або рідини забрудняться, що в свою чергу спровокує підвищений знос деталей. Щоб запобігти цьому, гідрообладнання має бути прогріте перед використанням.

3. Також слід уникати тертя металу по металу без змащення, яке, як і мікроприпарювання, може стати причиною глибоких дефектів - забоїн і задирок. Ці дефекти поверхні стають вогнищами створення втомних тріщин, від яких руйнується інструмент. Необхідно рясно змащувати хвостовик інструмента перед установкою в молот і в процесі роботи.

4. Іржавий інструмент більше схильний до втомного руйнування, тому його слід утримувати і зберігати добре змазаним і захищеним від атмосферних впливів.

5. Забороняється використовувати робочий інструмент як вантажопідйомне обладнання. В гідромолоті може бути пошкоджений стягуючий болт, сам інструмент і інші деталі.


до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин