Про компанію

Комфортна кабіна та робоче місце оператора бульдозера D5R2

Комфортна кабіна та робоче місце оператора бульдозера D5R2

Бульдозер Cat D5R2 працює на ринку більше 100 років і є на сьогоднішній день найкращим рішенням для будівельного майданчика. D5R2 має потужність, яка необхідна для землерийних робіт, а також точність і маневреність, які потрібні для максимально точного профілювання.

Для цієї моделі бульдозерів Cat виробник використав диференціальне керування поворотом і припідняте ведуче колесо, у сукупності з новою кабіною і допоміжними опціями керування, це дає змогу домогтися продуктивності світового рівня і забезпечити легкість експлуатації.

Кабіна оператора – високий рівень комфорту та ефективності

Модернізована кабіна з вбудованою конструкцією захисту при перекиданні і робочим місцем зі зміщенням на 15 градусів забезпечує повноцінний огляд оператору, гарантуючи підвищення безпеки і продуктивності. Безшумність і герметичність запобігають забрудненню кабіни. Доступ у кабіну і вихід з неї тепер стали ще зручнішими. Традиційне підресорене сидіння з вісьмома позиціями регулювання гарантують високий рівень комфорту. Крім того, сидіння також має встановлений ремінь безпеки з інерційною котушкою 3 дюйми завширшки.

Комфортна кабіна та робоче місце оператора бульдозера D5R2 – слайд 1
Комфортна кабіна та робоче місце оператора бульдозера D5R2 – слайд 2

Інструменти управління Cat D5R2 не вимагають великих зусиль при експлуатації і характеризуються зручним механізмом, що забезпечує простоту керування. З метою зміни напрямку ходу і перемикання передач застосовується всього лише один важіль. Завдяки зручному руківʼю керування вдається досягти більш високої точності при взаємодії в обмеженому просторі - біля споруд, перешкод на об'єкті та інших машин.

Перемикання передач у гусеничному бульдозері Cat D5R2 здійснюється кнопками. Гідравлічні інструменти керування робочим спорядженням передбачають набагато менше зусиль від оператора та забезпечують більш налагоджену і точну роботу, а простота управління швидкістю обертання колінчастого вала двигуна забезпечується поворотним шкальним диском. Перехід диска дросельної заслінки в необхідний режим автоматичного перемикання передач забезпечить можливість додавання ще 2 швидкостей руху. Завдяки автоматизації перемикання машина може автоматично перемикатися на знижену передачу з ціллю досягнення максимальної результативності виходячи з навантаження. Завдяки цьому вдається заощадити паливо і збільшити ефективність.

Допоміжне керування переднім/заднім ходом дасть можливість оператору перемикатися на заздалегідь обрану передачу з ціллю досягнення максимальної результативності з урахуванням навантаження. Це дозволяє заощадити паливо і в рази збільшити продуктивність. Опція блокування робочих органів виключає випадкове спрацьовування гідравлічних навісних систем.

до всіх новин

інші Новини

Вітаємо з Великоднем!
Вітаємо з Великоднем!

 

14.04.2023

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше

31.01.2023

Екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель
дізнатись більше
перейти до всіх новин