укр

Про компанію

Компактний асфальтоукладальник AP300F для широкого спектру робіт

Компактний асфальтоукладальник AP300F для широкого спектру робіт

Машина AP300F – компактний асфальтоукладальник з діапазоном ширини укладання від 1,75 метрів до 4,0 метрів, що робить цей вібробрус кращим для міських доріг, велосипедних і пішохідних стежок, узбіч, а також інших невеликих і середніх робочих площадок. Функція зниження дозволяє мінімізувати ширину укладання до 700 мм для траншейних та інших маніпуляцій в невеликих просторах. Модернізовані системи, такі як, економ режим, автоматична система подачі, активація системи подачі за допомогою одного натискання і автоматичний режим тиску роблять дане поєднання надзвичайно ефективною і багатофункціональною технікою для великих і маленьких компаній.

Постійний запуск

Регулярне укладання покриття може посприяти поліпшенню більш рівного дорожнього шару. На початку кожного проходу автоматична система подачі продукту активує шнеки та конвеєри, а також транспортує продукт поперек поверхні вібробрусом до того моменту, поки продукт не досягне датчиків подачі. Ця маніпуляція дозволяє робочим миттєво регулювати систему точної подачі продукту, гарантуючи плавну його подачу в зону перед вібробрусом.

Легке включення

Модернізована система дозволяє поліпшити дії робітника. Системи подачі продукту можна активувати і оперативно налаштувати за допомогою одного перемикача. Шнек і конвеєр можуть активуватися окремо при конкретних обставинах в ручному і авто режимах.

image
image
Модернізоване управління бункером

Покращені органи управління збільшують результативність завдяки більшій концентрації на робочій зоні. Це дозволяє складати або втягувати бункер за допомогою натискання на одну кнопку. Оператор не відволікається й концентрується на своїй роботі протягом повного циклу ходу.

Режим очищення і прогріву

Легка підготовка і комфортний доступ для очищення гарантує економію часу. Режим промивання і прогрівання активується шнеками, конвеєрами і вібробрусом на невеликій швидкості, гарантуючи використання миючих речовин з метою виключення накопичення продукту.

Оперативний нагрів пластин вібробрусом

Сенсорний монітор і світлодіодні індикатори гарантують комфорт експлуатації панелі управління за допомогою системи електропідігріву. Три уставки температури для кожної окремої секції забезпечують рівномірний розподіл тепла, а заблокувати опції можна за допомогою ручного регулювання. Бортові засоби діагностики дають можливість робітникові виявити неполадки за допомогою індикаторів.

Трамбуючий вирівнюючий брус

Вібробрус SE34VT включає в себе плити вібробрусом і трамбуючі бруси, що дозволяють оптимізувати щільність. Регульовані налаштування для швидкості трамбування і швидкості вібрації гарантують точне регулювання для збільшення якості покриття.

до всіх новин

інші Новини

03.08.2021

Огляд екскаватора-навантажувача нового покоління Cat® 428
дізнатись більше

30.07.2021

S.O.S. аналіз мастила – не лише для спецтехніки Cat, SEM, Fendt.
дізнатись більше

30.07.2021

Новий Рекорд України з групової тяги самоскида CAT 789С, вагою 293 000 кг
дізнатись більше

29.07.2021

Огляд переваг використання фронтального навантажувача Cat 966GC
дізнатись більше
перейти до всіх новин