Про компанію

Компанія Caterpillar інвестує в Airware

Компанія Airware спеціалізується на обробці інформації, отриманої за допомогою безпілотних літальних апаратів, в актуальні дані бізнес-аналітики.

 


2 лютого 2017 року в Сан-Франциско, США, компанія Airware оголосила про отримання стратегічних інвестицій від компанії Caterpillar. З цими інвестиціями Airware зможе прискорити розвиток програм, які дозволять дилерам запропонувати нові рішення і послуги в рамках будівельних і гірничодобувних індустрій. Це підкреслює прагнення компанії Caterpillar бути лідером в галузях smart-технологій, системах комп'ютерних мереж і датчиків, що дозволяють стежити за роботою виробничих об'єктів і контролювати її, якщо того вимагає ситуація.

     

«Подібні інвестиції підтверджують прагнення компанії Caterpillar допомогти нашим клієнтам стати більш продуктивним і приймати кращі бізнес-рішення, - пояснив Джордж Тейлор, віце-президент з маркетингу Цифрового відділу. - У рамках співпраці з Airware, ми зможемо запропонувати послуги безпілотника з технологіями, які допоможуть оцифрувати і оптимізувати операції».

У вересні 2016 року Airware розробила «Redbird» - один з перших аналітичних безпілотників. Це потужне рішення для комерційного використання в гірничодобувній сфері. Сьогодні, команди з усього світу використовують «Airware Redbird» для моніторингу щоденної роботи на своїх робочих майданчиках з метою підвищення продуктивності, охорони праці та операційної ефективності.


«Комерційне застосування безпілотників стає необхідністю для будівельної та гірничодобувної промисловості. Їх застосування обумовлюється прагненням підвищити загальну продуктивність при одночасному скороченні витрат, - сказав Джонатан Дауні, засновник і генеральний директор Airware. - Airware забезпечує максимальне фокусування на робочому процесі і галузевий аналіз даних, необхідний для розширення операцій з використанням безпілотників».

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

28.04.2022

Цеппелін Україна продовжує здійснювати сервісне обслуговування техніки Cat®
дізнатись більше
перейти до всіх новин