укр

Про компанію

Компанія Caterpillar пожертвує 11,5 млн$ на благодійність

У Пеорії, штаті Іллінойс діючі співробітники та співробітники-пенсіонери компанії Caterpillar спільно з Caterpillar Foundation пообіцяли надати 11,5 млн. доларів для забезпечення філій благодійної організації United Way по всьому США в рамках програми на 2016-2017 рр.

У цю суму також входить грант від Caterpillar Foundation. United Way є єдиною організацією, для якої Caterpillar збирає внески щорічно протягом 60 років.


United Way - найбільша некомерційна організація в світі, що направляє внески на поліпшення рівня життя широких верств населення в місцевих громадах.

«Всі наші співробітники: ті, що працюють, і ті, що пішли на пенсію, сприяють створенню благодійної атмосфери в громадах, де вони живуть і працюють, - розповіла президент Caterpillar Foundation, Мішель Салліван. - Саме тому вони продовжують робити внески в United Way з року в рік, щоб підтримати їх громаду, сусідів, а іноді навіть власні сім'ї і друзів. Більше половини виручених грошей піде в місто Пеорія, де розташована наша корпоративна штаб-квартира. За межами Пеорії, всі наші діючі та колишні працівники також роблять свої щедрі внески в благодійність. Їх внески підуть в Нашвілл (штат Теннессі), в Корінт (штат Міссісіпі) в Сан-Дієго (штат Каліфорнія) та інші міста».

З моменту початку інвестицій Caterpillar Foundation в United Way співробітники компанії мають право вибрати на благо громади якого міста піде їхній внесок.

«Організація United Way визначає потреби громади, шукає найбільш ефективні програми, які забезпечують потрібні результати і працює на благо усунення цих потреб в майбутньому шляхом виявлення причин і створення довгострокових рішень, - сказала Салліван. - Це робиться за допомогою молодіжних клубів, які призначаються судом спеціальних адвокатів для дітей (CASA), армії порятунку і сотні інших організації, спонсорованих United Way».

Працівники і пенсіонери зібрали понад 5,7 млн доларів, і в цілому задіяність співробітників компанії в 2016 році досягла 47%.

«Від імені більш ніж 500 місцевих філій і членів наших агентств, я хотів би висловити свою щиру вдячність за незмінну підтримку і волонтерське управління співробітників компанії Caterpillar, - заявив Майкл Стефан, президент філії United Way в Ілінойс. - Незмінна відданість Caterpillar в партнерстві з організацією United Way щодо забезпечення життєво важливих програм, які позитивно впливають на освіту, дохід і здоров'я наших громад - це дійсно благородно. United Ways і спільноти, на благо яких ми працюємо отримали величезну вигоду від щедрої інвестиції Caterpillar Foundation і пожертвувань всіх співробітників і пенсіонерів, які зробили внесок в общину, де вони працюють і живуть».

Цеппелін Україна - офіційний дилер Caterpillar також вносить свій внесок у соціальний і економічний розвиток України. Наша компанія усвідомлює свою соціальну відповідальність і прагне брати участь в реалізації різних благодійних проектів.


Слідкуйте за найцікавішими новинами компанії Caterpillar і Цеппелін Україна на нашому сайті. Для вивчення техніки перейдіть в розділ «Індустрії та спецтехніка».

до всіх новин

інші Новини

06.04.2021

Коли кожен на своєму місці!
дізнатись більше

06.04.2021

Огляд особливостей двигуна C32 гусеничного бульдозера D11T
дізнатись більше

01.04.2021

Міцні компоненти особливої конструкції трубоукладальника PL72
дізнатись більше

26.03.2021

Цеппелін Україна – працюємо для Вас!
дізнатись більше
перейти до всіх новин