укр

Про компанію

Компанія Caterpillar випустила оновлений бульдозер D9T

Компанія Caterpillar в лінійку гусеничних бульдозерів додала модернізовану машину моделі D9T. При цьому, в країнах, де рівень токсичності викидів допускається регламентувати нормами Tier II і Tier III, у продажу також доступна і & laquo; стара & raquo; модель даного бульдозера.

Оновлений D9T комплектується сучасним двигуном Cat C18 виконаним за технологією ACERT і забезпечує виконання вимог еко-стандартів Stage IV і Tier IV Final. Новий двигун дозволяє розвивати потужність в 436 к.с. при номінальній частоті обертання 1800 об/хв., що на 25 к.с. вище, ніж у попередньої моделі. При цьому запас крутного моменту збільшений більш ніж на 35%. В цілому модернізований бульдозер характеризується більш високою продуктивністю, безпекою виконання робіт і простотою технічного обслуговування.
  
 
 
 
  
  При проектуванні та виготовленні нової моделі бульдозера компанії Caterpillar вдалося гармонійно поєднати перевірені часом надійні конструктивні рішення і новітні технічні досягнення. Модернізована система охолодження оснащена новим радіатором з алюмінієвими пластинами, що підвищує ефективність охолодження і сприятливо впливає на стійкість до корозії, міцність і надійність.
 
  
  За допомогою спеціальної адаптивної системи AutoCarry, оновлений бульдозер D9T в автоматичному режимі здатний виконувати підйом відвалу і позиціонувати стан леза. Це дозволяє легко адаптувати бульдозери для роботи в певних умовах з урахуванням типу грунту, швидкості руху та інших факторів. Таким чином, оператор зводить до мінімуму ковзання відвалу і може легко регулювати навантаження на робочий орган бульдозера.
 
  
  Кабіна оператора бульдозера D9T також зазнала ряд удосконалень і обзавелася новою системою безпеки, яка забезпечує надійний захист оператора. Встановлений у кабіні сенсорний дисплей в наочному вигляді показує оператору інформацію про режими роботи та основних параметрах машини. Оператор має можливість у режимі реального часу відслідковувати продуктивність виконання робіт. Також кабіна обладнана датчиками ременів безпеки, які сигналізують про не пристебнутий ремінь при запущеному двигуні бульдозера. Для роботи в нічний час доби на бульдозер встановлюється цілий пакет устаткування, що включає кілька джерел освітлення.   
 

до всіх новин

інші Новини

07.07.2020

Огляд модельного ряду асфальтоукладальників Weiler
дізнатись більше

03.07.2020

Відкрито нову філію у Дніпрі!
дізнатись більше

02.07.2020

Огляд переваг конструкції автогрейдера Cat® 160
дізнатись більше

01.07.2020

Відгук прораба ТОВ “Дубрава-Агро” про роботу бульдозера SEM 816D
дізнатись більше
перейти до всіх новин