Про компанію

Компанія «Цеппелін Україна» підвищує кваліфікацію операторів

У лютому 2015 компанія «Цеппелін Україна ТОВ» завершила перший етап Програми підвищення кваліфікації операторів самоскидів Сat®. 

На першому етапі проведено оцінювання теоретичних знань і практичних навичок операторів парку автосамоскидів Сat® ВАТ «Полтавський ГЗК». Оцінювання та моніторинг виробничо-експлуатаційних показників проводилося експертною інженерною групою відділу гірничої техніки в рамках Програми лояльності, яка розроблена спеціально для клієнтів «Цеппелін Україна», і передбачає підвищення кваліфікації операторів, моніторинг та поліпшення ключових виробничо-експлуатаційних показників екіпажів автосамоскидів Сat. 

 

У Програмі брали участь 250 операторів Сat 785С і Сat 777D, працівників ВАТ «Полтавський ГЗК», 13 з яких, показали кращі результати. Наприкінці 2015 заплановано повторне тестування операторів з фіксацією результатів і виявленням % поліпшень, досягнутих в результаті впровадження Програми. Кращі оператори за результатами річного моніторингу та оцінювання будуть нагороджені цінними призами спільно з керівництвом ГТЦ ВАТ «Полтавський ГЗК».

Програма навчання передбачає постійний моніторинг KPI, помилок VIMS по кожному оператору і екіпажу, оцінку теоретичних знань і практичних навичок сертифікованим інструктором компанії «Цеппелін Україна» складання тестів, оцінка в робочих умовах в кар'єрі).На другому етапі - навчання сформованих груп операторів з метою поліпшення KPI, зменшення помилок VIMS і поліпшення експлуатаційних показників. Моніторинг KPI проводиться безперервно протягом року з аналізом проміжних результатів поквартально, врученням призів кращим операторам і коригуванням графіка навчання з фокусом на відстаючих екіпажах. Все навчання проходить без відриву від виробництва з постійними рекомендаціями щодо поліпшення процесу.

Надалі в планах компанії продовження співпраці з навчально-виробничим комбінатом, консультаційна підтримка при впровадженні Програми навчання операторів автосамоскидів Сat початкового рівня у ВАТ «Полтавський ГЗК»Експертно-інженерна група компанії «Цеппелін Україна» проводить навчання операторів всього модельного ряду будівельної та гірничої техніки Сat®, передпродажну підготовку та консультації після складання машин і введення їх в експлуатацію.

Купуючи техніку в компанії «Цеппелін Україна», наші клієнти стають не тільки власниками висококласної машини, а й отримують надійного партнера, готового надати своєчасну консультаційну, сервісну підтримку в будь-який момент.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

28.04.2022

Цеппелін Україна продовжує здійснювати сервісне обслуговування техніки Cat®
дізнатись більше
перейти до всіх новин