укр

Про компанію

Компанія «Цеппелін Україна» вручила подяку 10-тисячному респонденту

Вже більше 20 років компанія «Цеппелін Україна» працює в Україні. В своїй роботі ми намагаємося дотримуватись найвищих стандартів рівня сервісу. Діяльність компанії спрямована на розвиток довгострокового партнерства з клієнтами.

Для того, щоб постійно контролювати рівень сервісного обслуговування та з метою врахування побажань всіх клієнтів, компанія на регулярній основі проводить щомісячне опитування Transactional Survey. У ньому прийняло участь вже десять тисяч осіб. Ювілейним, 10-тисячним респондентом на минулому тижні стало ТОВ «Белогві» в особі заступника директора Юрія Леонідовича Бойко.


Керівник відділу реклами компанії «Цеппелін Україна» Юлія Завадська подякувала шанованому клієнту за тривалу і плідну співпрацю та вручила пам'ятний знак від компанії: «Дякуємо вам за те, що залишаєтесь лояльними до нашої компанії. Ми цінуємо нашу співпрацю і бажаємо вашому бізнесу тільки процвітання. Сподіваємося, що ви будете нашим постійним клієнтом і надалі».

Юрій Бойко відзначив, що йому дуже приємно отримати цю нагороду: «Ми почали працювати з компанією Цеппелін Україна в 2004 році. Вже майже 14 років працюємо разом. Вважаю, що наша співпраця є дуже плідною. З сервісом компанії я знайомий особисто: спілкуюсь з механіками, спілкуюсь з відділом сервісу. Недоліків в роботі немає».


Особливу вдячність Юрій Бойко висловив за семінари, які проводить «Цеппелін Україна»: «Один із них проводили на нашій виробничій базі у Львові. Нам показали нові технології та продукти. Було дуже цікаво та феєрично».

Фото предоставлені Головним будівельним порталом України Build Portal

до всіх новин

інші Новини

25.01.2022

Переваги використання навісних систем Cat® SMART
дізнатись більше

20.01.2022

Особливості експлуатації кар'єрних самоскидів на технологічних дорогах
дізнатись більше

18.01.2022

Особливості комфортного екскаватора Cat® 320 GC
дізнатись більше

17.01.2022

Плани сталого розвитку – пріоритетного напрямку для Zeppelin та Caterpillar!
дізнатись більше
перейти до всіх новин