Про компанію

Компанія «Цеппелін Україна» вручила подяку 10-тисячному респонденту

Вже більше 20 років компанія «Цеппелін Україна» працює в Україні. В своїй роботі ми намагаємося дотримуватись найвищих стандартів рівня сервісу. Діяльність компанії спрямована на розвиток довгострокового партнерства з клієнтами.

Для того, щоб постійно контролювати рівень сервісного обслуговування та з метою врахування побажань всіх клієнтів, компанія на регулярній основі проводить щомісячне опитування Transactional Survey. У ньому прийняло участь вже десять тисяч осіб. Ювілейним, 10-тисячним респондентом на минулому тижні стало ТОВ «Белогві» в особі заступника директора Юрія Леонідовича Бойко.


Керівник відділу реклами компанії «Цеппелін Україна» Юлія Завадська подякувала шанованому клієнту за тривалу і плідну співпрацю та вручила пам'ятний знак від компанії: «Дякуємо вам за те, що залишаєтесь лояльними до нашої компанії. Ми цінуємо нашу співпрацю і бажаємо вашому бізнесу тільки процвітання. Сподіваємося, що ви будете нашим постійним клієнтом і надалі».

Юрій Бойко відзначив, що йому дуже приємно отримати цю нагороду: «Ми почали працювати з компанією Цеппелін Україна в 2004 році. Вже майже 14 років працюємо разом. Вважаю, що наша співпраця є дуже плідною. З сервісом компанії я знайомий особисто: спілкуюсь з механіками, спілкуюсь з відділом сервісу. Недоліків в роботі немає».


Особливу вдячність Юрій Бойко висловив за семінари, які проводить «Цеппелін Україна»: «Один із них проводили на нашій виробничій базі у Львові. Нам показали нові технології та продукти. Було дуже цікаво та феєрично».

Фото предоставлені Головним будівельним порталом України Build Portal

до всіх новин

інші Новини

Вітаємо з Великоднем!
Вітаємо з Великоднем!

 

14.04.2023

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше

31.01.2023

Екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель
дізнатись більше
перейти до всіх новин