Про компанію

Компоненти ущільнювачів ґрунту Cat® 825К, які дозволяють збільшити продуктивність

Компоненти ущільнювачів ґрунту Cat® 825К, які дозволяють збільшити продуктивність

Міцність ущільнювачів Cat® 825К забезпечує стовідсоткову технічну готовність протягом декількох термінів експлуатації. Ущільнювачі Cat® 825К відрізняють вдосконалені технічні характеристики, просте обслуговування, підвищений рівень безпеки і продуктивності робіт. Зносостійка та потужна техніка спроектована для ущільнення і виконання бульдозерних робіт в складних експлуатаційних умовах.

Функція автоматичного регулювання передач дає можливість техніці автоматично перемикатися на більш високу або більш низьку передачу, виходячи з швидкості і крутного моменту, гарантуючи оптимальну ефективність і економію пального. Ця опція з легкістю включається або відключається на клавіатурі.

Несучі конструкції

Зносостійкі несучі конструкції підвищують кінцевий прибуток завдяки технічній готовності протягом декількох термінів служби і можливості працювати в найбільш важких умовах.

  • Задня рама виготовлена з деталей коробчатого перетину, що гарантує стійкість до ударних навантажень
  • Головна частина навантаження на систему управління керма передається на раму за рахунок кріплень гідроциліндра рульового управління при складних експлуатаційних умовах
  • Кріплення моста було вдосконалено з метою досягнення кращої конструктивної цілісності

Двигун Cat® C15 ACERT

Двигун розроблений і розрахований на виконання найскладніших завдань. Дві пропоновані версії двигуна відповідають нормативам на викиди забруднюючих компонентів Tier 4 Final / Stage IV ЄС або стандартам, еквівалентним Tier 3 / Stage IIIA.

  • Повністю інтегровані електронні частини управління двигуном взаємодіють в тандемі з усією машиною, збільшуючи продуктивність витрати палива
  • Можливість вимикання двигуна на холостому ходу забезпечує економію палива
  • Максимальний термін служби обумовлений опцією відстроченої зупинки двигуна
Компоненти ущільнювачів ґрунту Cat® 825К, які дозволяють збільшити продуктивність – слайд 1
Компоненти ущільнювачів ґрунту Cat® 825К, які дозволяють збільшити продуктивність – слайд 2
Компоненти ущільнювачів ґрунту Cat® 825К, які дозволяють збільшити продуктивність – слайд 3

Трамбуючі колеса і кулачки

Вдосконалені трамбуючі колеса з кулачками гарантують підвищений тиск на ґрунт, а також ущільнення, відмінне зчеплення і м'який рух.

Ущільнення проводиться від основи шару до гребеня. Кулачки конічної конфігурації виходять з ґрунту без збивання або розкидання. Гребінь шару ущільнюється, поверхня виходить відносно рівною, що забезпечує збереження високої швидкості транспорту при переміщенні по закладці. Швидкість пересування забезпечує 4 сили ущільнення, такі, як тиск, змішування, удар і вібраційні коливання. Оскільки модель Cat® 825К також має властивість розподілу матеріалу, число розподільних бульдозерів може бути знижено.

Традиційні кулачки застосовуються в стандартних умовах ущільнення ґрунту при запитах до ущільнення, які становлять близько 95-100%. Рівномірне ущільнення вперед і назад служить результатом симетричного розташування трамбуючих кулачків, які розташовані по всьому периметру і являють собою змінні елементи. Кулачок приварюється до основи в зборі, яке згодом приварюється до вальця.

до всіх новин

інші Новини

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше

31.01.2023

Екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель
дізнатись більше

30.12.2022

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!
дізнатись більше

24.12.2022

Вітаємо з Різдвом Христовим!
дізнатись більше
перейти до всіх новин