укр

Про компанію

Limited Edition - ексклюзивні екскаватори-навантажувачі Cat® 432F2 в Києві!

Чи часто ми бачимо звичні, завжди однаково яскраво-жовті машини світового виробника будівельної техніки в новому, незвичному кольорі? З 1931 року техніку компанії Caterpillar фарбують в запатентований відтінок "Caterpillar Yellow". Машини інших кольорів випускаються у виняткових випадках: до ювілеїв та визначних подій. Саме з нагоди 20-річчя Цеппелін Україна екскаватори-навантажувачі Cat® 432F2 і були пофарбовані в корпоративний колір компаній групи Zeppelin. Ексклюзивний чорний відтінок надали лише двом машинам, які зустрічали гостей прямо біля входу в НСК «Олімпійський» в Києві.

     

Партнери та клієнти Цеппелін Україна могли прямо в центрі столиці оцінити переваги машин Caterpillar і посидіти в кабіні універсальної спецтехніки. Представники компанії детально знайомили всіх бажаючих з технічними характеристиками моделей.

Представлені екскаватори-навантажувачі Cat® 432F2 оснащені сидіннями Deluxe підвищеної комфортності (з підігрівом та поліпшеною пневмопідвіскою) зі спеціальними, ювілейними чохлами. Машини також оснащені кондиціонером, системою збільшення плавності ходу Ride control, шинами Micheln, пластиною для номерного знака з підсвічуванням.

Вперше на нашому ринку була представлена система захисту від несанкціонованого запуску - Сaterpillar Machine Security System. MSS блокує всі основні функції машини до введення правильної комбінації цифр (пульт управління розміщений на правій середній стійці в кабіні оператора).  

     

На машинах Cat® 432F2 встановлений двигун 3054C. Він забезпечує потужність, необхідну для роботи машини в найскладніших умовах, а також гарантує перевірену надійність і довгий термін служби.

Щелепний, багатофункціональний ковш, місткістю 1,03 м³, збільшує універсальність машини. Оператор може виконувати різні завдання, такі як: навантаження самоскидів, грейдерування, зворотна засипка, перевантаження різних матеріалів.

Стріла екскаваторного типу з легкістю виконує найскладніші роботи - від завантаження при близькому розташуванні самоскида, до копання при наявності перешкод під стрілою. Вона має зменшену ширину, що забезпечує максимальний огляд навісного обладнання і поверхні.

Екскаватори-навантажувачі, які були представлені, оснащені механічною трансмісією з 4 передніми і 4 задніми передачами. Максимальна швидкість - 40 км/год на 4 передачі, що дозволяє скоротити час, необхідний для переїзду з одного робочого майданчика на інший.

Модель 432F2 оснащена органами управління з сервоприводом, що не вимагають зусиль від оператора, з можливістю перемикання між моделями управління ISO (екскаватор) або SAE (зворотна лопата) одним натисканням кнопки.

     

Детальні технічні характеристики моделі 432F2 представлені в розділі екскаватори-навантажувачі. Щоб отримати безкоштовну консультацію - телефонуйте 0 800 300 350.

до всіх новин

інші Новини

Умови фінансування вживаної техніки Cat®
Умови фінансування вживаної техніки Cat®

Cat Certified Used - розрахунок лізингу

27.03.2020

26.03.2020

Сфери застосування біогазу
дізнатись більше

24.03.2020

Довгий шлях вживаної спецтехніки до стану “як нова”: перевірена, з гарантією, готова до роботи
дізнатись більше

24.03.2020

Особливості технологій, встановлених в самоскиді CAT 745
дізнатись більше

23.03.2020

Яку б/в спецтехніку краще обрати?
дізнатись більше
перейти до всіх новин