Про компанію

Кращий на сьогоднішній день колісний навантажувач CAT-993 К

Кращий на сьогоднішній день колісний навантажувач CAT-993 К

Таких навантажувачів в Україні всього два і один з них тепер працюватиме на Інгулецькому гірничо-збагачувальному комбінаті.

Колісний навантажувач «Caterpillar 993K» вражає своїми технічними характеристиками: його довжина - 15846 мм, ширина - 4930 мм, висота - 6000 мм, висота навантаження - 5299 мм, об'єм ковша - 10 (для матер. 3-3,35 т м ³), ширина ковша - 5160 мм, вантажопідйомність - 22700 кг. Він забезпечує високу продуктивність при виконанні вантажних робіт.

Розділити радісна подія з колективом ЦТА прибутку і. о. генерального директора ВАТ «ІнГЗК» Костянтин Федін, директори по напрямках, а також представник компанії «Цеппелін Україна».

Костянтин Федін привітав від імені директора ГРД Миколу Іщенка та від себе особисто екіпаж нового навантажувача і колектив цеху з введенням в експлуатацію зразка нової суперсучасної техніки. Він зазначив, що йому приємно вручати символічні ключі від навантажувача краще екіпажу. «Цього року в ЦТА вже введені в експлуатацію сім нових БелАЗ 130-тонніков і два бульдозери. Сьогодні ввели в експлуатацію колісний навантажувач CAT-993, який дійсно на сьогоднішній день є кращим, - К. Федін. - І це не остання техніка, яка купується за інвестпрограмі на 2010 рік. У найближчому майбутньому планується ввести в експлуатацію і бульдозер. У залізничному цеху належить запуск ще двох електровозів, в кар'єрі - двох екскаваторів і двох бурових верстатів. Вся ця техніка купується для Інгулецького комбінату, щоб ми разом з вами виконували поставлені виробничі завдання, які дозволять працювати безпечно і якісно, і заробляти гідну заробітну плату ».

Представник компанії «Цеппелін Україна» Віктор Холодняк вручив шести водіям, які пройшли курс навчання, сертифікати міжнародного статусу, згідно з якими водії можуть працювати на такому обладнанні в будь-якій країні світу. Начальник ЦТА Микола Тимошенко наголосив, що тим, хто працює на таких великих машинах, потрібні колосальні знання і досвід. Саме це відіграє основну роль у підборі екіпажу для кожної нової одиниці техніки.

Коли дивишся на самоскиди, бульдозери та навантажувачі з борту кар'єра, то вони здаються іграшковими, але, опинившись поруч з гігантськими автомобілями, починаєш відчувати себе дуже маленьким. Працівників ЦТА такими габаритами не здивуєш. Для водіїв подібні машини - це робоче місце, мета і засіб виконання поставлених завдань.

Що ж, побажаємо водіям цієї техніки безаварійної роботи та виконання поставлених завдань!

Більш детальна інформація про лінійку продукції представлена в розділі Фронтальні навантажувачі.

до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин