Про компанію

Максимально ефективний екскаватор CAT® 320D2 GC

Максимально ефективний екскаватор CAT® 320D2 GC
Модель екскаватора Cat® 320D2 GC, завдяки новій конструкції, здатна забезпечувати максимальну продуктивність протягом усього часу експлуатації.

Машина оснащена двигуном Cat C4.4 ACERT ™ з електронним управлінням, який повністю відповідає екологічним нормам щодо викидів шкідливих субстанцій та забруднення навколишнього середовища. Нова модель оснащена економічним двигуном, здатним знизити витрати палива на 17%. Щоб забезпечити максимальну продуктивність двигуна, його оснастили електронною системою впорскування пального. А для профілактики відкладень на форсцнках СAT впровадив новий спосіб фільтрації.

Екскаватор 320D2 GC здатний виконувати мультизадачні доручення, зберігаючи в той же час максимальний комфорт в операторській кабіні. Машина має потужну гідравлічну систему і можливість установки додаткових агрегатів для роботи в складних умовах.Гідравліка, навісне обладнання, конструкція

Для виготовлення важеля і стріл компанія застосувала роботизоване зварювання, що дозволило зробити конструкцію більш надійною і міцною. Тепер розподіл тиску відбувається за основою екскаватора, що дозволяє витримувати більш високі навантаження різних типів.

Модернізована гідравлічна система машини здатна працювати з витратами палива до 428 л / хв при тиску до 3500 кПа.

Компанія подбала і про гусениці машини. Катки стрічки зроблено герметичними, щоб уберегти їх від бруду, а змазування гусениць набагато зменшить ступінь шуму і збільшить час їх експлуатації.

Безпека і комфорт оператора

Компанія Caterpillar завжди дбала про комфорт і безпеку операторів своїх машин. Тому в 320D2 GC створені умови для працівників різної комплектації, а також передбачено налаштування джойстика і сидіння. Але це ще не все. Оператор має повний круговий огляд, а три комутатора уберігають найважливіші елементи електричної системи від різного роду аварій.

Зручність технічного обслуговування / технології Cat

Інженери Cat створили цю модель ще більш доступною для сервісу з поверхні землі. Фільтри та насоси знаходяться з правого боку 320D2 GC, а охолоджувач для перехідного наддувочного повітря і конденсатор - з лівої.

Ознайомитися з усією лінійкою екскаваторів Cat® ви можете на нашому сайті.


до всіх новин

інші Новини

07.05.2024

Навчання, практика та стажування – робота у компанії вашої мрії.
дізнатись більше

12.04.2024

ЦЕППЕЛІН УКРАЇНА ПРИЙНЯЛА УЧАСТЬ У MINING RECOVERY CONFERENCE.
дізнатись більше

12.02.2024

“Цеппелін Україна” взяла участь у найбільшій конференції для спеціалістів в агро – Refarm у м. Львів.
дізнатись більше

10.01.2024

Передача авто одній з бригад ЗСУ!
дізнатись більше
перейти до всіх новин