Про компанію

Максимально ефективний екскаватор CAT® 320D2 GC

Модель екскаватора Cat® 320D2 GC, завдяки новій конструкції, здатна забезпечувати максимальну продуктивність протягом усього часу експлуатації.

Машина оснащена двигуном Cat C4.4 ACERT ™ з електронним управлінням, який повністю відповідає екологічним нормам щодо викидів шкідливих субстанцій та забруднення навколишнього середовища. Нова модель оснащена економічним двигуном, здатним знизити витрати палива на 17%. Щоб забезпечити максимальну продуктивність двигуна, його оснастили електронною системою впорскування пального. А для профілактики відкладень на форсцнках СAT впровадив новий спосіб фільтрації.

Екскаватор 320D2 GC здатний виконувати мультизадачні доручення, зберігаючи в той же час максимальний комфорт в операторській кабіні. Машина має потужну гідравлічну систему і можливість установки додаткових агрегатів для роботи в складних умовах.Гідравліка, навісне обладнання, конструкція

Для виготовлення важеля і стріл компанія застосувала роботизоване зварювання, що дозволило зробити конструкцію більш надійною і міцною. Тепер розподіл тиску відбувається за основою екскаватора, що дозволяє витримувати більш високі навантаження різних типів.

Модернізована гідравлічна система машини здатна працювати з витратами палива до 428 л / хв при тиску до 3500 кПа.

Компанія подбала і про гусениці машини. Катки стрічки зроблено герметичними, щоб уберегти їх від бруду, а змазування гусениць набагато зменшить ступінь шуму і збільшить час їх експлуатації.

Безпека і комфорт оператора

Компанія Caterpillar завжди дбала про комфорт і безпеку операторів своїх машин. Тому в 320D2 GC створені умови для працівників різної комплектації, а також передбачено налаштування джойстика і сидіння. Але це ще не все. Оператор має повний круговий огляд, а три комутатора уберігають найважливіші елементи електричної системи від різного роду аварій.

Зручність технічного обслуговування / технології Cat

Інженери Cat створили цю модель ще більш доступною для сервісу з поверхні землі. Фільтри та насоси знаходяться з правого боку 320D2 GC, а охолоджувач для перехідного наддувочного повітря і конденсатор - з лівої.

Ознайомитися з усією лінійкою екскаваторів Cat® ви можете на нашому сайті.


до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

28.04.2022

Цеппелін Україна продовжує здійснювати сервісне обслуговування техніки Cat®
дізнатись більше
перейти до всіх новин