укр

Про компанію

Максимально ефективний екскаватор CAT® 320D2 GC

Модель екскаватора Cat® 320D2 GC, завдяки новій конструкції, здатна забезпечувати максимальну продуктивність протягом усього часу експлуатації.

Машина оснащена двигуном Cat C4.4 ACERT ™ з електронним управлінням, який повністю відповідає екологічним нормам щодо викидів шкідливих субстанцій та забруднення навколишнього середовища. Нова модель оснащена економічним двигуном, здатним знизити витрати палива на 17%. Щоб забезпечити максимальну продуктивність двигуна, його оснастили електронною системою впорскування пального. А для профілактики відкладень на форсцнках СAT впровадив новий спосіб фільтрації.

Екскаватор 320D2 GC здатний виконувати мультизадачні доручення, зберігаючи в той же час максимальний комфорт в операторській кабіні. Машина має потужну гідравлічну систему і можливість установки додаткових агрегатів для роботи в складних умовах.Гідравліка, навісне обладнання, конструкція

Для виготовлення важеля і стріл компанія застосувала роботизоване зварювання, що дозволило зробити конструкцію більш надійною і міцною. Тепер розподіл тиску відбувається за основою екскаватора, що дозволяє витримувати більш високі навантаження різних типів.

Модернізована гідравлічна система машини здатна працювати з витратами палива до 428 л / хв при тиску до 3500 кПа.

Компанія подбала і про гусениці машини. Катки стрічки зроблено герметичними, щоб уберегти їх від бруду, а змазування гусениць набагато зменшить ступінь шуму і збільшить час їх експлуатації.

Безпека і комфорт оператора

Компанія Caterpillar завжди дбала про комфорт і безпеку операторів своїх машин. Тому в 320D2 GC створені умови для працівників різної комплектації, а також передбачено налаштування джойстика і сидіння. Але це ще не все. Оператор має повний круговий огляд, а три комутатора уберігають найважливіші елементи електричної системи від різного роду аварій.

Зручність технічного обслуговування / технології Cat

Інженери Cat створили цю модель ще більш доступною для сервісу з поверхні землі. Фільтри та насоси знаходяться з правого боку 320D2 GC, а охолоджувач для перехідного наддувочного повітря і конденсатор - з лівої.

Ознайомитися з усією лінійкою екскаваторів Cat® ви можете на нашому сайті.


до всіх новин

інші Новини

25.01.2022

Переваги використання навісних систем Cat® SMART
дізнатись більше

20.01.2022

Особливості експлуатації кар'єрних самоскидів на технологічних дорогах
дізнатись більше

18.01.2022

Особливості комфортного екскаватора Cat® 320 GC
дізнатись більше

17.01.2022

Плани сталого розвитку – пріоритетного напрямку для Zeppelin та Caterpillar!
дізнатись більше
перейти до всіх новин