Про компанію

Міцні компоненти особливої конструкції трубоукладальника PL72

Міцні компоненти особливої конструкції трубоукладальника PL72

Протягом десятиліть трубоукладальники Cat є стандартом у сфері зведення трубопроводів. Вони задовольняють індивідуальним потребам кожного клієнта і розроблені з розрахунку на тривалу експлуатацію, а також характеризуються зручністю сервісного обслуговування і припускають ймовірність проведення капітального ремонту. Трубоукладальники PL72 відрізняє висока вантажність, підвищена результативність експлуатації на схилах, практичність, продуктивність і мобільність.

Лебідки

Перевірений роками і розрахований на складні експлуатаційні умови механізм лебідки з удосконаленим гідравлічним управлінням забезпечує максимально точний контроль робочої системи. Плавність роботи досягається завдяки гідравлічним дисковим гальмах, а також якісному утриманню стріли і крюка в необхідних позиціях. Модульний механізм на штифтовому кріпленні задає оперативне зняття складових і комфортний сервіс у складних умовах. Взаємозамінність деталей лебідок гака і стріли дозволяє мінімізувати витрати і час простою. Лебідка відрізняється компактністю, що забезпечує кращий огляд.

Противаги

Сучасна конструкція противаги дозволяє збільшити вагу там, де це потрібно і забезпечує необхідну вантажність. Його сегменти представляють собою конфігурацію, що забезпечує низьке розташування центру тяжіння, і висуваються для поліпшення балансування тягарів. Впроваджений електронний вимикач, який обмежує втягування противаги і задає правильне положення.

Міцні компоненти особливої конструкції трубоукладальника PL72 – слайд 1
Міцні компоненти особливої конструкції трубоукладальника PL72 – слайд 2
Стріла

Високоміцна стріла зі зниженою масою виготовлена з високоякісної сталі для експлуатації в обмеженому просторі і максимального огляду робочої площі. Змінні підшипники кріплення стріли полегшують обслуговування і призначені для тривалого експлуатаційного періоду.

Блоки та крюк

Механізм блоку з коротким профілем робить огляд значно краще і дозволяє використовувати по-максимуму всю довжину стріли. Посилені підйомні деталі включають блоки гака і стріли з підшипниками, кований гак з рукояткою і фіксатором, шківи з ковкого чавуну. У фронтальну частину машини інтегрований новий кронштейн блоку з болтовим кріпленням, який гарантує практичність зберігання при переміщенні.

Поєднання конструкцій рами

Механізми рами трубоукладальника для складних експлуатаційних умов поєднуються без проблем і забезпечують не тільки високу міцність і надійність, але і практичність технічного обслуговування.

до всіх новин

інші Новини

Вітаємо з Великоднем!
Вітаємо з Великоднем!

 

14.04.2023

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше

31.01.2023

Екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель
дізнатись більше
перейти до всіх новин