укр

Про компанію

Модельний ряд навантажувачів Cat серії D2 отримав поновлення

Всі шість моделей фронтальних навантажувачів, представлених Caterpillar в D2 Series, зазнали модернізації. В результаті кожна з машин тепер зможе похвалитися більш просторою кабіною оператора з новим проекційним дисплеєм, а також проростанням продуктивності при одночасному розширенні функціональних можливостей.

У базову комплектацію кожної моделі серії D2 входить новий економічний дизельний мотор C3.8, що відрізняється істотно зниженим рівнем токсичності вихлопних газів, який відповідає вимогам норм з охорони навколишнього середовища та Tier4Final StageIV. При цьому, потужність двигуна для машин 272D2, 297D2 і 299D2 складе 98 кінських сил, а моделі 272D2 ХНР, 297D2 ХНР і 299D2 ХНР будуть комплектуватися його 110-ти сильною модифікацією.


Ексклюзивний рідкокристалічний дисплей з 5-ти дюймовим кольоровим екраном має дружній і зрозумілий інтерфейс і надає оператору можливість керувати майже 50-ма робочими параметрами. Це дозволяє гнучко налаштовувати роботу навантажувачів в залежності від умов роботи, виконуваних операцій та інших вподобань оператора. Крім цього, на монітор виводяться основні параметри роботи машини, такі як показники тахометра, температура робочої рідини в системі охолодження, рівень палива та інші корисні дані. Моделі з індексом ХНР в базовій комплектації оснащуються камерою заднього виду, зображення з якої також виводиться на робочий дисплей.

Модернізація системи охолодження двигуна внесла в конструкцію фронтальних навантажувачів додаткову систему контролю та регулювання потоку охолоджуючого повітря. Це в сукупності з іншими поліпшеннями дозволило виробникам домогтися 8-ми відсоткового приросту номінальної вантажопідйомності, яка тепер складе від 1542 кг для самої малої моделі навантажувача (272D2) до 2177 кг для моделі 297D2 ХНР.

Варто також відзначити і модернізовану конструкцію торсійної підвіски, яка тепер забезпечує більш якісне поглинання ударів і дозволяє рівномірно розподілити навантаження по всій силової конструкції навантажувача. При цьому, виконання операцій на більш високих робочих швидкостях стало значно ефективнішим.

Більш детальна інформація про лінійку продукції представлена в розділі Навантажувачі фронтальні.

до всіх новин

інші Новини

25.02.2020

Переваги стругової установки Cat RHH800
дізнатись більше

20.02.2020

Особливості системи Cat Command
дізнатись більше

18.02.2020

Огляд особливостей двигуна C32 гусеничного бульдозера D11T
дізнатись більше

14.02.2020

Гідромолоти СATERPILLAR. Створені для роботи з екскаваторами СATERPILLAR
дізнатись більше
перейти до всіх новин