Про компанію

Модульна система редуктора CST

Модульна система редуктора CST

Конструкція даного редуктора включає в себе три блоки. Завдяки цьому у всіх системах з однаковим функціоналом задіюються однакові блоки живлення і вихідні елементи. Вибір між системами кутового (конічного планетарного) та планетарного редуктора визначається центральним блоком. В якості приводу конвеєра застосовується планетарний або конічний редуктор. Конічний планетарний редуктор представляє собою 4-ступінчастий механізм, що включає в себе ступінь конічної передачі і планетарну вихідну щабель.

Подача мастила

Насосом під великим тиском подається мастило до муфти з сервоклапанів, що регулює тиск, під впливом якого диски стискаються. Потужність передається з коефіцієнтом корисної дії близьким до ста відсотків без псування елементів. Насос охолоджуючого мастила гарантує регулярну подачу по всій системі приводу, виходячи з розміру системи.

CST редуктор може виконувати роль приводу для забійних конвеєрів з кріпленням до машинної рами за допомогою окремого вала з опорним підшипником. Редуктор оснащений однією мастильною камерою. Робота блоку живлення не залежить від частоти обертань приводу редуктора і гарантує регулярну подачу мастила. Автономний блок живлення CST може застосовуватися спільно з частотно регульованим приводом.

Редуктор CST - це закрита конструкція, єдиними з’днаннями якої є водяний шланг і 37-жильний кабель.

Керування

За допомогою інтегрального сервоклапану швидкодіючий блок приводу управляє в режимі онлайн усіма опціями CST. Кожен пристрій обладнаний блоком керування, які між собою інтегровані за допомогою керуючих кабелів. Дані системи зв'язуються з шахтними системами, як під землею, так і на землі. Гідравлічна система натягу ланцюга від Caterpillar, що пройшла випробування, призначена для застосування в цілях безпеки при виконанні робіт з технічного обслуговування.

до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин