Про компанію

Мультипроцесори надміцної конструкції CAT

Мультипроцесори надміцної конструкції CAT

Моделі CAT MP 332, MP 345, MP 365 - високопродуктивна техніка, призначена для експлуатації в складних умовах, що означає застосування декількох взаємозамінних щелеп для різного роду робіт по знесенню. Це обладнання функціонує на 50% швидше в порівнянні з іншими моделями, і відрізняється більш високими показниками різання / дроблення (на 19%). Основлена функція фіксації дає можливість змінювати щелепи одному оператору і витрачати на це всього чверть години, користуючись лише стандартним набором інструментів. Стійка, яка входить в комплект устаткування, добре фіксує набір щелеп, які не використовуються на даний момент.

  • Бетоноріз. Щелепи зовнішнього типу для дроблення бетону, а внутрішні працюють зі сталлю.
  • Щелепи для знесення. Призначені для подрібнення широких виробів з бетону.
  • Подрібнювач. Дробить бетон і відокремлює арматуру.
  • Гідравлічні ножиці. Працюють з конструкційною сталлю, трубами та кабелями.
  • Ножиці для роботи з металевими ємностями. Ріжуть баки, пластини під кутом 90 градусів.
  • Універсальні щелепи. Використовуються для різання сталі та дроблення бетону.
Мультипроцесори надміцної конструкції CAT  1
Мультипроцесори надміцної конструкції CAT  2
Мультипроцесори надміцної конструкції CAT  3

Оперативні, надійні, продуктивні

У даних моделях застосовується технологія “збільшення швидкодії”, яка завдяки авто перемиканню підвищує ріжучу здатність або швидкість в залежності від умов роботи. Це дозволяє досягати вищої продуктивності. При відсутності навантаження регулювальний клапан дозволяє швидко відкривати та закривати щелепи до контакту. При взаємодії з матеріалом застосовується максимальне зусилля різання/дроблення. Залежно від моделі мультипроцесора та щелеп, що використовуються, зусилля коливається в межах від 460 до 1270 тонн.

Конструктивні особливості цих моделей забезпечують високий рівень потужності при встановленні на екскаватори невеликої потужності, а загальна збалансованість дозволяє розмістити центр ваги поряд з машиною-носієм. Додатковим плюсом обладнання виступає встановлення програм управління навісною технікою в дисплеї оператора на екскаваторах нового покоління.

З метою забезпечення тривалого періоду експлуатації щелеп, деталі, які схильні до зношення, легко змінюються. Надійний захист забезпечується армованим штоком циліндра і захистом основного корпусу, що запобігає руйнуванню навіть в особливо небезпечних умовах. За рахунок двосторонніх лез забезпечується можливість використання чотирьох кромок до заміни. Це істотно зменшує експлуатаційні витрати й економить час на обслуговування.

до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин