Про компанію

На що звернути увагу при покупці екскаватора-навантажувача?

Сучасний ринок спецтехніки пропонує величезний вибір найрізноманітніших моделей і комплектацій екскаваторів-навантажувачів - універсальної техніки для роботи з землею та сипучими матеріалами. Через це виникає питання: як вибрати екскаватор-навантажувач, і на що важливо звернути увагу при купівлі техніки?

Щоб ви зробили правильний вибір і не переплачували за непотрібний вашому підприємству функціонал, ми зібрали найбільш важливі критерії вибору екскаватора-навантажувача.

    

Потужність

Розрізняють легкі, середні, важкі і великовантажні екскаватори-навантажувачі.

  • Легка спецтехніка (до 2 т) ідеально підходить для роботи на вузьких вулицях і майданчиках з обмеженим простором.

  • Середні (від 2 до 4 т) і важкі (до 10 т) моделі застосовуються для укладання асфальту, прокладки комунікацій, риття траншей, котлованів.

  • Великовантажні (понад 20 т) використовуються для виконання великих обсягів земляних робіт, в кар'єрах.

Щоб уникнути перевантажень і поломки техніки, краще вибирати екскаватор-навантажувач, потужність якого буде на 10-20% вище, ніж вам необхідно. Зверніть увагу - вантажопідйомність моделі залежить не тільки від потужності.

Колісна частина

Передні і задні колеса екскаватора-навантажувача можуть бути як рівновеликими, так і різновеликими. Радіус повороту у різноколісніка менше, на ньому краще проглядаються нижні кути переднього фронтального ковша. Великий плюс рівноколісніка - це маневреність на сирому грунті, хоча конструкція моста в такій моделі складніше. Моделям з рівновеликими колесами доступний крабовий хід - корисна функція для техніки, яка буде експлуатуватися в умовах обмеженого простору.

Повний привід забезпечує більшу стійкість моделі.

Комфорт і ергономіка кабіни

Кабіна - один з найважливіших критеріїв вибору техніки. Ніщо не повинно відволікати робітника від виконання робочого завдання. Ергономічна кабіна екскаватора-навантажувача зі зручним розташуванням панелі управління дозволить оператору залишатися максимально продуктивним протягом всієї робочої зміни.

Оснащення

Основні робочі органи екскаватора-навантажувача - навантажувальний і екскаваторний ківш. Навантажувальний ковш використовується для захоплення, скрепера, і як підйомник. Екскаваторна стріла з кареткою, що рухається, дорожче, але може переміщатися в бік відносно центральної осі.

Якщо ви купуєте вживаний екскаватор-навантажувач, огляд і діагностика техніки - обов'язкові. Дізнайтеся у попереднього власника умови експлуатації машини (наприклад, якщо під час виконання завдань техніка контактувала з водою, знос деталей буде вище). При покупці без посередників обов'язково вивчіть документи, які підтверджують своєчасне обслуговування моделі. Купуючи техніку через офіційного дилера запитаєте про гарантії і можливості сервісного обслуговування.

    

Обираючи екскаватор-навантажувач, зверніть свою увагу на машини компанії Caterpillar - світового лідера на ринку спецтехніки.

до всіх новин

інші Новини

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше

31.01.2023

Екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель
дізнатись більше

30.12.2022

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!
дізнатись більше

24.12.2022

Вітаємо з Різдвом Христовим!
дізнатись більше
перейти до всіх новин