Про компанію

На що звернути увагу при виборі гідромолоту?

Ефективна експлуатація обладнання можлива лише за умови використання інструмента, який правильно підібрано під потреби вашого підприємства. Часто вважається, що чим гостріше – тим краще. Але це не так. У деяких випадках використання тупої піки дозволить отримати набагато більший ефект, ніж робота гострим зубилом.

При виборі інструмента слід звернути увагу на такі критерії:

Вага екскаватора

Існує декілька способів визначити правильну корисну вагу, якими зазвичай користуються механіки. Але для полегшення розрахунків достатньо запам’ятати: гідромолот не повинен перевищувати 10% від ваги машини.

Витрата гідравлічної рідини

Цей параметр повинен відповідати продуктивності насосного агрегату екскаватора.


Робочий тиск гідромолота

Тиск насосного агрегату базової машини і робочий тиск гідромолота повинні бути однаковими. Якщо тиск насосного агрегату екскаватора більше на 10%, то на напірній лінії гідромолота повинен бути запобіжний клапан, який регулює тиск до робочої величини.

Продуктивність

Визначається силою удару, помноженою на частоту ударів. Дані показники складно визначити в реальних робочих умовах, тому багато виробників і продавців завищують ці дані. При виборі гідромолота краще орієнтуватися на масу молота і діаметр піки.

Конструкція гідромолота

Чим менша кількість деталей, ущільнень, різьбових з’єднань, консольних виступів на зовнішній стороні, тим надійніше молот.

Простота обслуговування і ремонтопридатність

Чим простіше підібратися до місць змащення, підключення шлангів, заміни робочого інструменту, тим зручніше його обслуговувати. Краще обирати моделі з автоматичним змащенням.

Ремонтопридатність гідромолота залежить від можливості заміни втулок, діафрагми акумулятора і гідророзподільника без повного розбирання молота.

   

Ознайомтеся з технічними характеристиками гідромолотів Cat®, щоб вибрати інструмент, який максимально підходить вимогам вашого підприємства.

Щоб дізнатися більше про те, як правильно обирати і обслуговувати гідромолот, та продовжити термін експлуатації інструменту на 30%, перейдіть на Блог будівельної і дорожньо-будівельної спецтехніки.


до всіх новин

інші Новини

14.10.2022

З Днем захисників та захисниць України!
дізнатись більше

08.09.2022

Zeppelin & Caterpillar: Цілі сталого розвитку 2030
дізнатись більше

25.07.2022

Ми продовжуємо працювати!
дізнатись більше

25.05.2022

«Цеппелін Україна» відвантажила дизельний генератор DE550 GC виробництва Caterpillar
дізнатись більше
перейти до всіх новин