Про компанію

На що звернути увагу при виборі гідромолоту?

На що звернути увагу при виборі гідромолоту?

Ефективна експлуатація обладнання можлива лише за умови використання інструмента, який правильно підібрано під потреби вашого підприємства. Часто вважається, що чим гостріше – тим краще. Але це не так. У деяких випадках використання тупої піки дозволить отримати набагато більший ефект, ніж робота гострим зубилом.

При виборі інструмента слід звернути увагу на такі критерії:

Вага екскаватора

Існує декілька способів визначити правильну корисну вагу, якими зазвичай користуються механіки. Але для полегшення розрахунків достатньо запам’ятати: гідромолот не повинен перевищувати 10% від ваги машини.

Витрата гідравлічної рідини

Цей параметр повинен відповідати продуктивності насосного агрегату екскаватора.


Робочий тиск гідромолота

Тиск насосного агрегату базової машини і робочий тиск гідромолота повинні бути однаковими. Якщо тиск насосного агрегату екскаватора більше на 10%, то на напірній лінії гідромолота повинен бути запобіжний клапан, який регулює тиск до робочої величини.

Продуктивність

Визначається силою удару, помноженою на частоту ударів. Дані показники складно визначити в реальних робочих умовах, тому багато виробників і продавців завищують ці дані. При виборі гідромолота краще орієнтуватися на масу молота і діаметр піки.

Конструкція гідромолота

Чим менша кількість деталей, ущільнень, різьбових з’єднань, консольних виступів на зовнішній стороні, тим надійніше молот.

Простота обслуговування і ремонтопридатність

Чим простіше підібратися до місць змащення, підключення шлангів, заміни робочого інструменту, тим зручніше його обслуговувати. Краще обирати моделі з автоматичним змащенням.

Ремонтопридатність гідромолота залежить від можливості заміни втулок, діафрагми акумулятора і гідророзподільника без повного розбирання молота.

   

Ознайомтеся з технічними характеристиками гідромолотів Cat®, щоб вибрати інструмент, який максимально підходить вимогам вашого підприємства.

Щоб дізнатися більше про те, як правильно обирати і обслуговувати гідромолот, та продовжити термін експлуатації інструменту на 30%, перейдіть на Блог будівельної і дорожньо-будівельної спецтехніки.


до всіх новин

інші Новини

12.02.2024

“Цеппелін Україна” взяла участь у найбільшій конференції для спеціалістів в агро – Refarm у м. Львів.
дізнатись більше

10.01.2024

Передача авто одній з бригад ЗСУ!
дізнатись більше

13.07.2023

Екскурсія для студентів у відділ сервісу будівельної техніки
дізнатись більше

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше
перейти до всіх новин