Про компанію

Почни кар’єру з кращими!

Почни кар'єру з кращими!

Випускникам вузів, відразу після отримання диплома, буває досить складно знайти роботу, яка приносила б задоволення, хороший дохід, а також розвивала знання і підвищувала кваліфікацію. Старт кар'єри - запорука успіху в майбутньому.

Компанія Цеппелін Україна — частина групи компаній Zeppelin, яка працює в 190 філіях по всьому світу, зі штатом понад 7000 співробітників. Ми - ексклюзивний, офіційний дилер компанії Caterpillar на українському ринку. Вже 20 років наша компанія успішно постачає і обслуговує спецтехніку найвідомішого в світі виробника.

Основні переваги компанії - це робота з кращою, сучасною, промисловою технікою Cat®, а також злагоджений, висококваліфікований колектив.

В цьому році ми розробили програму «Стажування на посади: механік, сервісний інженер в містах Львів, Київ, Дніпро» - ми готові поділитися своїм досвідом!

Компанія Цеппелін Україна пропонує співробітництво молодим талантам. Програма розрахована на випускників технічних і машинобудівних спеціальностей. Після проведення конкурсного відбору, кандидати будуть прийняті на посаду «Помічник механіка».

Ця робота забезпечить молодому фахівцеві широкий спектр можливостей. Учасники програми будуть працювати під керівництвом першокласних фахівців в сервісних центрах «Цеппелін Україна», отримають безцінні знання по влаштуванню всіх вузлів, систем, механізмів техніки Cat®, а також практичні навички з обслуговування, діагностики та ремонту будівельної техніки.

Ще один важливий фактор - це соціальна захищеність. Наявність соціального пакету забезпечує надійність і стабільність роботи на підприємстві.

Після успішного проходження стажування, першого етапу навчання та здачі іспиту на категорію «А», помічники механіків будуть прийняті на постійну роботу в компанію на посаду «Інженер з ремонту будівельної техніки»..

Всю детальну інформацію про програму стажування читайте в розділі «Вакансії». Чекаємо на ваші заявки!


до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин