Про компанію

Німецький концерн «Цеппелін» запустив програму підтримки українських компаній

Німецький концерн «Цеппелін» запустив програму підтримки українських компаній
Компанія-представник німецького концерну «Цеппелін» напередодні відкриття європейських ринків запустила програму підтримки українських компаній з оновлення парків техніки.

Програма діє тільки для України та згідно умов пропонує зниження ставок на лізинг в 6 разів - з 9,5 % до 1,5 % річних. Умови поширюються на будівельну техніку малого та середнього сегменту, яка широко використовується в будівництві та сільському господарстві. Дана програма буде діяти протягом травня та червня 2014 року.

За словами керівника відділу будівельної техніки «Цеппелін Україна» Баходира Шавкетова, в даний час, середні ставки лізингу в Україні складають 15 % річних. Багато компаній, які готові вийти на європейські ринки, не можуть дозволити собі оновити технічну базу, незважаючи на те, що це б в рази підвищило їх конкурентоспроможність. Крім того, в ситуації, що склалася в Україні, технічні інновації життєво необхідні компаніям, орієнтованим на внутрішній ринок.

«Ми бачимо необхідність підтримки українських підприємств у цей складний період і маємо можливість допомогти, не вдаючись до послуг третіх осіб, в тому числі банків. Рівень ставок визначає окрема фінансова установа - «Caterpillar Financial». Вона входить в 20-ку найбільш авторитетних організацій у світі і самостійно варіює рівень кредитних ставок», - повідомив Баходир Шавкетов. 

Впроваджена компанією «Цепелін Україна» програма поширюється на міні техніку світового бренду Caterpillar і включає страховку обладнання, а також переміщення техніки на баланс підприємства з моменту оформлення лізингу.


Довідкова інформація:
«Caterpillar Financial» - одне з фінансових підрозділів компанії Caterpillar Inc., виробника будівельної та гірничодобувної техніки, а також газотурбінних і дизельних двигунів, промислових газових турбін. За версією журналу Forbes, «Caterpillar Financial» займає 19-е місце серед найбільш авторитетних організацій в усьому світі. Головний офіс знаходиться в США (м. Нешвілл, штат Теннессі).

Компанія «Цепелін Україна» - представництво всесвітньо відомого концерну Zeppelin GmbH. Компанія працює в Україні з 1998 року. Займається поставками промислової, сільськогосподарської, будівельної, гірничодобувної техніки та генераторних установок легендарної торгової марки Caterpillar®.

до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин