укр

Про компанію

Нова послуга від Цеппелін Україна - монтаж та обслуговування протипожежних систем Ansul

Нова послуга від Цеппелін Україна - монтаж та обслуговування протипожежних систем Ansul

В 2016 році компанія Caterpillar уклала угоду з виробником протипожежних системAnsul (Tyco). Відтепер уся техніка CAT проектується з урахуванням вимог систем Ansul(Tyco), при чому за цей час оптимізована конфігурація системи та затверджена схемарозташування форсунок розпилення води.

Інтеграція конструкції Caterpillar гарантує наявність достатнього і правильноорганізованого простору (відповідно до інженерних стандартів Caterpillar) для прокладки імонтажу компонентів системи пожежогасіння - дротів датчиків, лінії подачі вогнегаснихречовин і форсунок розпилення води.

Встановлення на заводі-виробнику дозволяєзамовникам не думати про монтування систем, яке раніше могло віднімати кілька днів. Дляприкладу, встановлення системи пожежогасіння на заводі дозволяє ввести бульдозер D10T2 вексплуатацію приблизно на три дні швидше.

В 2019 році в Україні створено сервісний напрямок з обслуговування систем Ansul(Tyco). Територіально він знаходиться в м. Горішні Плавні. У листопаді було проведенофінальне навчання команди спеціалістів. А перші системи були змонтовані нашимиспеціалістами на кар’єрний екскаватор CAT 6050 та буровий верстат Atlas Copco PV275,якість монтажу отримала високі оцінки з боку технічних спеціалістів виробника.

Тож ми раді оголосити, що у нас з'явився новий сервісний напрямок – монтаж тасервісне обслуговування протипожежних систем Ansul (Tyco). Просимо звертатися до нашихспеціалістів за інформацією щодо розрахунку вартості монтажу та обслуговування систем.

до всіх новин

інші Новини

12.01.2021

Огляд складових компонентів підземного навантажувача Cat R1600H
дізнатись більше

08.01.2021

Cat® Grade – технологія контроля профілю для екскаваторів
дізнатись більше

05.01.2021

Огляд переваг фільтрів Cat®
дізнатись більше

30.12.2020

Огляд технологій в самоскиді Cat® 785D, що допомагають оператору в роботі
дізнатись більше
перейти до всіх новин