Про компанію

Нова послуга від Цеппелін Україна – монтаж та обслуговування протипожежних систем Ansul

Нова послуга від Цеппелін Україна - монтаж та обслуговування протипожежних систем Ansul

В 2016 році компанія Caterpillar уклала угоду з виробником протипожежних системAnsul (Tyco). Відтепер уся техніка CAT проектується з урахуванням вимог систем Ansul(Tyco), при чому за цей час оптимізована конфігурація системи та затверджена схемарозташування форсунок розпилення води.

Інтеграція конструкції Caterpillar гарантує наявність достатнього і правильноорганізованого простору (відповідно до інженерних стандартів Caterpillar) для прокладки імонтажу компонентів системи пожежогасіння - дротів датчиків, лінії подачі вогнегаснихречовин і форсунок розпилення води.

Встановлення на заводі-виробнику дозволяєзамовникам не думати про монтування систем, яке раніше могло віднімати кілька днів. Дляприкладу, встановлення системи пожежогасіння на заводі дозволяє ввести бульдозер D10T2 вексплуатацію приблизно на три дні швидше.

В 2019 році в Україні створено сервісний напрямок з обслуговування систем Ansul(Tyco). Територіально він знаходиться в м. Горішні Плавні. У листопаді було проведенофінальне навчання команди спеціалістів. А перші системи були змонтовані нашимиспеціалістами на кар’єрний екскаватор CAT 6050 та буровий верстат Atlas Copco PV275,якість монтажу отримала високі оцінки з боку технічних спеціалістів виробника.

Тож ми раді оголосити, що у нас з'явився новий сервісний напрямок – монтаж тасервісне обслуговування протипожежних систем Ansul (Tyco). Просимо звертатися до нашихспеціалістів за інформацією щодо розрахунку вартості монтажу та обслуговування систем.

до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин