Про компанію

Гусенична бурова установка МD5075C від Caterpillar

Гусенична бурова установка МD5075C від Caterpillar
Caterpillar виходить на ринок з новою продукцією. Цього разу компанія представила нову гусеничну бурову установку МD5075C, характерними особливостями якої є висока продуктивність, тривалий період експлуатації і низька вартість обслуговування.Вбудований в модель шестициліндровий двигун CAT C9 Tier 3 має потужність 300 к.с. і повністю задовольняє вимоги світових екологічних стандартів за рівнем викидів в навколишнє середовище. Модель шасі CAT 315 E, яка використовується в установці, зарекомендувала себе високим рівнем надійності в експлуатації.

Як показує практика, машини Cat для буріння твердих порід відрізняються тривалим терміном служби і високою продуктивністю. Серед переваг моделі можна відзначити те, що насадка для буріння є механічною і не потребує електрики.МD5075C має можливість бурити отвори діаметром від 76 до 114 мм і глибиною до 31 метра. Потужність компресора моделі становить 9,9 м3 / хв при тиску 10,2 бар. Також існує можливість доукомплектувати установку буровими штангами діаметром 45 і 51 мм.

Кабіна моделі повністю ізольована для мінімізації вібрації і запобігання попаданню пилу всередину. Контрольна система обладнана сенсорним екраном навігації. Дисплей високого дозволу використовує прості іконки для полегшення навігації і управління, а також здійснює постійний моніторинг продуктивності тиску, обертання і глибини свердління.

Крім того, індикатор глибини гарантує, що всі отвори свердлять на заплановану глибину, що зменшує ймовірність повторного підриву і знижує знос устаткування.Ще однією перевагою моделі MD5075C є наявність додаткових можливостей з надання допомоги в експлуатації і управлінні обладнанням. Технологія Drill Assist забезпечує підтримання на належному рівні попередньо запрограмованих параметрів основних гідравлічних і автоматичних систем.

Як і всі бурові установки Cat, модель MD5075C оснащена спеціально розробленою системою моніторингу, що дозволяє контролювати всі критичні функції двигуна і його швидкість з метою захисту від пошкоджень в разі потреби. При виникненні критичних умов монітор відображає попереджувальні сигнальні вогні і звуки тривоги.

Ознайомитися з іншою технікою для підземних робіт ви можете на нашому сайті.

до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин