Про компанію

Нова модель гідравлічного екскаватора CAT 340D2 L

Нова модель гідравлічного екскаватора CAT 340D2 L
Модель 340D2 L - це екскаватор від Cat®, здатний забезпечити максимально раціональний рівень витрат пального, знизити час роботи і експлуатаційні витрати, забезпечивши найвищу продуктивність гідросистеми.

Модель 340D2 L, яка прийшла на зміну 340D L, - це новий гідравлічний екскаватор від компанії Cat®, що суміщає в собі довговічність попередника з високою продуктивністю, оптимізованої гідросистемою, паливноефективним мотором C9. До речі, останній відповідає всім діючим стандартам - Tier 2 (США, Китай) і Stage II (Європа).

Маса нового екскаватора представлена 40270 кг. Екскаватор комплектується масивними конструкційними елементами. Ходова частина моделі гарантує високу ефективність навіть при роботі у важких умовах. Великий вибір навісного обладнання, рукоятей і крісел забезпечує завидну універсальність. Комфортна, простора кабіна з простими в роботі джойстиками відрізняється системою підтримки внутрішнього тиску, яка запобігає можливість попадання в кабіну пилу.

   

Гідравліка / мотор
Cat C9, яким комплектується пропонована модель, - це двигун, надійність і потужність якого доведена практикою. Силова установка на 7% більш ефективно витрачає пальне, порівнянно з мотором минулої моделі. Економія пального досягається спецсистемою, що забезпечує зниження частоти обертання двигуна при роботі 340D2 L взагалі без навантаження або з мінімальним навантаженням. Крім того благотворно на витрату палива впливає і новий електродатчиків тиску, який розташований в гідросистемі і точно визначає навантаження на насос. Також мотор забезпечений прогресивною системою триступеневої фільтрації пального.
  
Потужна гідравліка робочого обладнання здатна працювати при тиску в 35000 кПа, при цьому використовуючи 530 л/хв (максимальна витрата). Все це сприяє підвищенню ефективності управління різним навісним обладнанням. Значно спрощують використання обладнання контури управління середнього, високого тиску. Оператор, залежно від конкретних завдань, має право сам вибирати один з двох режимів (економічний, високої потужності).

Експлуатаційні та конструкторські характеристики.
Важільний механізм гарантує високу ефективність і продуктивність робіт, а також універсальність використання при виконанні різних завдань. Подовжена стріла (6,5 метра) призначена для роботи у важких умовах і доступна в комплекті з рукояткою загального призначення (3,2 метра). Також в передньому механізмі використовується для земляних масових робіт стріла в 6,18 метрів завдовжки. Вона також може комплектуватися рукоятками (2,55 або 2,15 метра), які доречно використовувати спільно з ковшем підвищеної місткості.

Високу продуктивність моделі при виконанні земляних масових робіт разом з противагою в 8450 кг забезпечує можливе оснащення ковшами з підвищеною (на 0,09 кубометрів) місткістю.

Відмінна риса 340D2 L - широка, міцна ходова частина, що забезпечує високу стійкість, поглинання навантажень.

до всіх новин

інші Новини

Вітаємо з Великоднем!
Вітаємо з Великоднем!

 

14.04.2023

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше

31.01.2023

Екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель
дізнатись більше
перейти до всіх новин