Про компанію

НОВА МОДЕЛЬ ГУСЕНИЧНОГО ЕКСКАВАТОРА 325F L ВІД CATERPILLAR


Представлена модель екскаватора 325F L розроблена в якості заміни 321D. На тлі попередньої моделі у Cat 325F L можна виділити такі конкурентні переваги, як істотна економія часу роботи, вдосконалений робочий цикл і підвищена вантажопідйомність.

Двигун Cat C4.4 ACERT, яким оснащена модель, забезпечує потужність в 161 кінську силу, відповідає вимогам Tier 4 Final і здатен працювати на біодизелі. Крім цього нова модель характеризується зменшеним на 22% споживанням палива у порівнянні з моделлю-попередником. Варто відзначити, що подібна оптимізація не має впливу на крутний момент і не призводить до його втрати.


Економічність у витраті палива більшою мірою досягається шляхом використання вдосконаленого двигуна і розвитку системи управління насосом. Окрім цього, оператор в залежності від умов роботи може вибирати один із доступних режимів: режим високої потужності, стандартна потужність і режим еко, що надає додаткову можливість підвищувати ефективність витрати палива.

Модель гусеничного екскаватора Cat 325 FL володіє вантажопідйомністю в 12 247 кг., що у порівнянні з 321D більше на 8%. Максимальна висота підняття ковша стрілою становить 4,5 м. Екскаватор має вагу 25906 кг. при тяговому зусиллі 20680 кг.


Представники виробника відзначають, що нова модель екскаватора призначена для виконання різнопланових робіт у масштабах обмеженого простору. Так, екскаватор Cat 325F L може стати корисним при виконанні робіт поблизу інших будівель.

Передній радіус повороту нової моделі складає 2,34 м., винос - 1,72 м., завдяки чому екскаватор може обмежитися робочою областю близько 4 метрів. Швидкість повороту складає 11,2 обертів за хвилину. При повороті на дев'яносто градусів вихід противаги за межі колії становить 127 мм.

Також модель оснащена камерою заднього виду, оперативна інформація з якою транслюється на монітор, встановлений в кабіні машини. Крім цього, покращено герметичність кабіни, що сприяє підвищенню шумоізоляції і зменшенню рівня вібрації, додані функції клімат-контролю, регульованого підігріву сидінь і підлокітників, а також сконструйований роз'єм для підключення гаджетів.

Щоб дізнатися більше про нові гусеничні екскаватори та умови їх придбання, зверніться до офіційного дилера Caterpillar - компанії Цепелін Україна.


до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

28.04.2022

Цеппелін Україна продовжує здійснювати сервісне обслуговування техніки Cat®
дізнатись більше
перейти до всіх новин