Про компанію

Нова серія гідромолотів Cat® – ваш стандарт ефективності

Нова серія гідромолотів Cat® - ваш стандарт ефективності

Гідромолоти Cat® серії B (B20, B30, B35) задають новий стандарт ефективності і підвищують продуктивність, значно спрощуючи виконання цілого ряду завдань з будівництва та зносу.

Створені на базі сучасних технологій, гідромолоти Cat® серії B відрізняються простотою як в плані конструкції, так і в плані управління, дозволяючи мінімізувати вартість володіння і витрати на експлуатацію.


Серія B ідеально підходить для будь-яких повсякденних робіт, що виконуються на вашому будівельному об'єкті. Вони поєднують в собі прості та ефективні інженерні рішення, які підвищують продуктивність, довговічність, зручність експлуатації і обслуговування. При розробці даного навісного обладнання експертами компанії Caterpillar реалізовані всі побажання клієнтів щодо економічної і довговічної конструкції, яка була б зручною у використанні і мала б кращу в своєму класі продуктивність.

Гідромолоти Cat® серії B оснащуються кріпильними кронштейнами, які розроблені спеціально для важільних механізмів Cat® а також мають з'єднувальні лінії і клапани, які повністю відповідають гідравлічним компонентам робочого обладнання Cat®.

У гідромолота серії B використовується азотний гідроакумулятор: переміщення поршня вниз забезпечується тиском стисненого азоту. Така конструкція є дуже простою, зручною в експлуатації і не вимагає складного технічного обслуговування.

Нова серія гідромолотів Cat® може мати два види кріплення - верхнє і бічне.

Гідромолот з верхнім кріпленням відрізняється збільшеною силою удару за рахунок того, що зусилля рукояті і зусилля гідромолота спрямовані вздовж однієї лінії. Крім цього, використання верхнього кріпильного кронштейна дозволяє зменшити зусилля і згинальні моменти, що впливають на кінець рукояті і, відповідно, на конструкцію машини.

У стандартну комплектацію гідромолота входить гідроакумулятор високого тиску, який встановлюється на заводі-виробнику і може обслуговуватися в польових умовах. Гідроакумулятор захищає гідросистему машини від пульсацій тиску, що виникають при роботі.

Бічні пластини, що закривають гідромолот по всій його довжині, забезпечують зручний доступ до точок обслуговування. Додатковою перевагою в плані щоденної експлуатації і сервісу є повна придатність робочого інструмента і його втулок до обслуговування в польових умовах, а також можливість заміни нижньої втулки інструменту.

Нижче представлена сумісність моделей гідромолотів і екскаваторів Cat®:


Ознайомитися з технічними характеристиками інших моделей гідромолотів Cat® ви можете в розділі Гідромолоти.

до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин