Про компанію

Нова серія самоскидів CAT з шарнірно-зчленованою рамою

У порівнянні з машинами попередньої серії В, самоскиди з шарнірно-зчленованою рамою, об'єднані новою серією С, зберегли високі показники продуктивності, міцності і надійності роботи, доповнивши їх цілим рядом конструктивних удосконалень. Благодаря этому их владельцы смогут увеличить прибыльность за счет сокращения продолжительности рабочих циклов, снижения расхода топлива, автоматизации некоторых процессов, а также упрощению эксплуатации и обслуживания машин.

В серию вошли модели 735С и 745С, а также модификация 740С EJ, оснащенная выталкивателем, который предоставляет владельцу ряд преимуществ в виде сокращенного времени разгрузки, выполнении разгрузки материалов в ограниченном по высоте пространстве, а также разгрузки самосвала в движении. Все машины укомплектованы высокоэффективными дизельными двигателями, которые по показателям экологической чистоты соответствуют наиболее жестким требованиям стандартов Tier 4 Final/StageIV.


Завдяки модернізованій конструкції коробки передач, керованої за допомогою електроніки, нові моделі самоскидів отримали ряд функціональних можливостей, що збільшують їх продуктивність. Окрема система ECPC, що забезпечує електронне регулювання тиску в муфтах зчеплення, забезпечує виняткову плавність при переході з однієї передачі на іншу і продовжує термін експлуатації всього вузла. Електронне управління продуктивністю APECS дозволяє в автоматичному режимі встановлювати необхідну передачу для отримання максимальних показників продуктивності при мінімальному споживанні пального.


Завдяки автоматичному регулюванню тяги, без участі оператора відбувається регулювання блокування муфт диференціалів, в результаті чого в залежності швидкості руху, робочого навантаження і ряду інших параметрів забезпечується оптимальна тяга необхідна для стабільної продуктивності.


Для підтримки високої ефективності роботи при русі на крутих ухилах, наявність яких присутня на більшості об'єктів гірничої промисловості, шарнірно-зчленовані самоскиди серії С, оснащуються сповільнювачем з автоматичним управлінням, системою допомоги при русі на підйом, а також очікує гальмівною системою.

Більш детальна інформація про лінійку продукції представлена в розділі Самоскиди.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

28.04.2022

Цеппелін Україна продовжує здійснювати сервісне обслуговування техніки Cat®
дізнатись більше
перейти до всіх новин