Про компанію

Нові ланцюги для гірничодобувної промисловості від нашого партнера JDT!

Нові ланцюги для гірничодобувної промисловості від нашого партнера JDT!

Вже понад 200 років наш партнер JDT розробляє і виготовляє ланцюги та сполучні замки для гірничодобувної промисловості! Новий ланцюг F-Class®, розроблений і запатентований JDT, завдяки своїй невеликій висоті вертикальної пласкої ланки дозволяє значно знизити знос ланцюга і рештака конвеєра. Це мінімізує витрати на ланцюг і рештак. Також Ви можете використовувати наступний більший номінальний розмір ланцюга без заміни рештака, тобто використовувати більш потужний ланцюг.

Завдяки запатентованому захисту від петлеутворення JDT кругла ланка не застряє в ланцюзі, що запобігає пошкодженню ланцюга і конвеєра. Це мінімізує незапланований простій конвеєра і збільшує ефективність лави.

Для збільшення терміну служби ланцюга та мінімізації зносу вирішальне значення має не тільки геометрія ланцюга, але і вибір відповідного вихідного матеріалу. JDT використовує при виробництві два види сталі:

  • Стандартна по DIN 11715 з високими вимогами відповідно до специфікації JDT
  • HO (високооптимізована), розроблена JDT для найвищих вимог.
Варіанти ланцюга F-class®

Матеріал HO має на 40% вищу стійкість до динамічних навантажень, на 10% вищу зносостійкість і на 10% вищу стійкість до корозії в залежності від основного матеріалу. Ланцюги, виготовлені з матеріалу HO, досягають значного збільшення продуктивності, міцності та експлуатаційної надійності!

Гірничодобувні ланцюги на сьогодні використовуються з межею зносу до 90%, а JDT, завдяки своєму величезному досвіду, пропонує клієнтам найкращі рішення і збільшений термін служби!

до всіх новин

інші Новини

Вітаємо з Великоднем!
Вітаємо з Великоднем!

 

14.04.2023

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше

31.01.2023

Екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель
дізнатись більше
перейти до всіх новин