Про компанію

Нові ланцюги для гірничодобувної промисловості від нашого партнера JDT!

Нові ланцюги для гірничодобувної промисловості від нашого партнера JDT!

Вже понад 200 років наш партнер JDT розробляє і виготовляє ланцюги та сполучні замки для гірничодобувної промисловості! Новий ланцюг F-Class®, розроблений і запатентований JDT, завдяки своїй невеликій висоті вертикальної пласкої ланки дозволяє значно знизити знос ланцюга і рештака конвеєра. Це мінімізує витрати на ланцюг і рештак. Також Ви можете використовувати наступний більший номінальний розмір ланцюга без заміни рештака, тобто використовувати більш потужний ланцюг.

Завдяки запатентованому захисту від петлеутворення JDT кругла ланка не застряє в ланцюзі, що запобігає пошкодженню ланцюга і конвеєра. Це мінімізує незапланований простій конвеєра і збільшує ефективність лави.

Для збільшення терміну служби ланцюга та мінімізації зносу вирішальне значення має не тільки геометрія ланцюга, але і вибір відповідного вихідного матеріалу. JDT використовує при виробництві два види сталі:

  • Стандартна по DIN 11715 з високими вимогами відповідно до специфікації JDT
  • HO (високооптимізована), розроблена JDT для найвищих вимог.
Варіанти ланцюга F-class®

Матеріал HO має на 40% вищу стійкість до динамічних навантажень, на 10% вищу зносостійкість і на 10% вищу стійкість до корозії в залежності від основного матеріалу. Ланцюги, виготовлені з матеріалу HO, досягають значного збільшення продуктивності, міцності та експлуатаційної надійності!

Гірничодобувні ланцюги на сьогодні використовуються з межею зносу до 90%, а JDT, завдяки своєму величезному досвіду, пропонує клієнтам найкращі рішення і збільшений термін служби!

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

28.04.2022

Цеппелін Україна продовжує здійснювати сервісне обслуговування техніки Cat®
дізнатись більше
перейти до всіх новин