укр

Про компанію

Новий автогрейдер 18М3 від Caterpillar

Лінійка автогрейдерів від Caterpillar поповнилася новою потужною і високопродуктивною моделлю 18М3. Новинка розроблена в якості заміни популярної моделі 16М3 для підприємств, що відчувають потребу в більш високому рівні продуктивності. 18М3, в порівнянні з попередником, відрізняється підвищеною на 5% на кожній швидкості потужністю і збільшеним до 5,5 м відвалом. Крім довжини, кут відвалу також збільшений до 8 градусів, завдяки чому скорочується навантаження на відвал і підвищується продуктивність ріжучих проходів.

Основним призначенням для нової моделі є гірські роботи. Спеціальна конструкція щитків і переднього моста дозволяють захистити автогрейдер від сміття і ударів камінням. Відмінною особливістю є оснащення необхідними кронштейнами і кріпленнями, необхідними для установки систем протипожежної безпеки без загрози пошкодження внутрішніх вузлів і механізмів.Двигун

Вбудований в модель двигун Cat® C13 ACERT ™ обладнаний системою регулювання потужності і дозволяє оптимізувати потужність машини в залежності від виконуваного виду робіт. Автогрейдер 18М3 доступний в трьох варіантах в залежності від двигуна, кожен з яких задовольняє вимоги за рівнем забруднення навколишнього середовища.

При роботі існує можливість переведення двигуна в економічний режим, завдяки чому частота обертання колінчастого вала обмежується до 1900 обертів/хв і значно скорочується витрата палива. Даний режим дозволяє максимально ефективно працювати на нижніх передачах, але відключається на верхніх (6-8 для переднього і 4-6 для заднього ходу).

Модернізована трансмісія з можливістю перемикання передач під навантаженням обладнана системою APECS (Advanced Productivity Electronic Control Strategy), яка дозволяє управляти продуктивністю машини шляхом досягнення більшої плавності при перемиканні передач. Тим самим електроніка дозволяє вузлам і механізмам автогрейдера служити довше. Стандартною опцією для будівельної техніки Cat є додавання функції блокування диференціала при важких умовах експлуатації.

Висока динаміка гальмівного крутного моменту забезпечується за рахунок використання в гальмах великих поршнів і дисків.Гідравлічна система та конструкція

Гідравлічна система моделі оснащена можливістю регулювання по навантаженню і вдосконаленими клапанами компенсації тиску, що дозволяє забезпечувати максимальну ефективність в роботі.

Передня напіврама моделі складається з двох пластин: верхньої і нижньої, а за рахунок використання посиленої високоміцної сталі в конструкції відділу поперечного зсуву здійснюється ефективний розподіл навантаження між різними частинами рами. Завдяки модернізованій задній напіврамі, подовженій шляхом додавання широких шарнірних зчленувань і двох литих деталей бампера, значно подовжується термін служби машини.Кабіна

Додатковою перевагою є обладнання автогрейдера 18М3 максимально комфортабельною і зручною для оператора кабіною. Завдяки високочутливому сенсорному дисплею з'являється можливість управляти продуктивністю при роботі, здійснювати коригування робочих параметрів і характеристик і оперативно отримувати всю інформацію щодо необхідності проведення сервісного обслуговування.

Завдяки зручним джойстикам простим є управління системами підтримки в автоматичному режимі поперечного ухилу профілю дороги - системами Cat або AccuGrade ™.
до всіх новин

інші Новини

06.04.2021

Коли кожен на своєму місці!
дізнатись більше

06.04.2021

Огляд особливостей двигуна C32 гусеничного бульдозера D11T
дізнатись більше

01.04.2021

Міцні компоненти особливої конструкції трубоукладальника PL72
дізнатись більше

26.03.2021

Цеппелін Україна – працюємо для Вас!
дізнатись більше
перейти до всіх новин