Про компанію

Новий гідравлічний гусеничний екскаватор Caterpillar 336D2XE скоро на українському ринку!

Новий гідравлічний гусеничний екскаватор Caterpillar 336D2XE скоро на українському ринку!
У 2016 планується початок поставок на український ринок гідравлічного гусеничного екскаватора Caterpillar 336D2XE (зі стандартною або подовженою ходовою частиною), оснащеного контуром регенерації в системі повороту платформи.Виробник заявляє про 25% економії палива, у порівнянні зі стандартним 336D2. За основними характеристиками така машина близька до моделі 336D2 (вкл. відривні зусилля). Ідеєю створення даної модифікації було досягнення економії палива без програшу в продуктивності. При цьому на дану модифікацію буде встановлюватися двигун Caterpillar C9 Tier 2, який пристосований до роботи на паливі зниженої якості.

У систему повороту включений гідроакумулятор і клапан ACS.Гідравлічна гібридна технологія забезпечує високу паливну економічність без шкоди для продуктивності.

При гальмуванні механізму повороту гідроакумулятор зберігає кінетичну енергію у вигляді гідравлічного давлнія. Потім гадравлічний гібридний механізм повороту Cat® використовує цю енергію для прискорення повороту.

Клапан адаптивної системи управління (ACS) Cat оптимізує продуктивність завдяки інтелектуальному управлінню обмеженнями і витратою з метою контролю руху машини, що дозволяє операторам досягти необхідної та очікуваної потужності й точності.

Детальніше про модель:
Гідравлічний гусеничний екскаватор 336D2 XE

Більш детально інформація про лінійку продукції представлена в розділі Гідравлічні екскаватори
до всіх новин

інші Новини

10.01.2024

Передача авто одній з бригад ЗСУ!
дізнатись більше

13.07.2023

Екскурсія для студентів у відділ сервісу будівельної техніки
дізнатись більше

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше
перейти до всіх новин